Strona główna Artykuł sponsorowany Jak wybrać rozkładany stół w dobrych pieniądzach. Promocje z Bodzio na meble...

Jak wybrać rozkładany stół w dobrych pieniądzach. Promocje z Bodzio na meble do salonu i kuchnie

0
Nie zawsze możemy pozwolić sobie na zakup dużego stołu do salonu lub kuchni, dobrym rozwiązaniem w takiej sytuacji są modele rozkładane. Od czego zależy wybór odpowiedniego modelu? Jak kupić dobry stół rozkładany za niewielkie pieniądze? Sprawdź, gdzie kupisz go najtaniej.

Czy warto kupić rozkładany stół?
Jeśli dysponujesz ograniczoną przestrzenią w pomieszczeniu, to zakup rozkładanego stołu będzie idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Tego typu meble są bardzo funkcjonalne, ponieważ pozwalają zarówno zjeść posiłek w niewielkim gronie, jak i urządzić uroczystość dla większej grupy znajomych lub rodziny. Na co dzień tego typu stół zajmuje bardzo mało miejsca, natomiast kiedy jest ku temu powód bardzo szybko zwiększysz jego powierzchnię użytkową, a to wszystko przy pomocy kilku prostych ruchów. Ciekawe produkty tego typu znajdziesz w wielu salonach meblowych, w tym np. w Bodzio. Jeśli zainteresują Cię produkty firmy Bodzio gazetka na gazetkowo.pl z pewnością pomoże Ci znaleźć korzystne zniżki i promocje. W sklepie tym możesz znaleźć wiele ciekawych i modnych mebli w bardzo atrakcyjnych cenach, dlatego warto skorzystać z okazji i udać się na zakupy.

System rozkładania stołu
Podczas wybierania odpowiedniego stołu zwróć uwagę na jego mechanizm. Do najpopularniejszych mebli należą modele z pełnym blatem oraz wkładkami – które mogą być montowane na kilka sposobów. W ich przypadku wystarczy jeden ruch, aby uruchomić mechanizm rozłożenia się dostawki. Na rynku znajdziemy również stoły rozkładane, które należy przesunąć w jedną stronę w celu odsłonięcia skrzyni – w której umieszczone są dostawki, które należy odpowiednio zamontować, aby przedłużyć wymiar całego blatu. Obecnie mamy bardzo szeroki wybór stołów, a ponadto możemy także wybierać wśród systemów – zarówno tradycyjnych, jak i automatycznych – które są o wiele wygodniejsze i szybsze. Nie trudno jednak się domyślić,  że system rozkładania stołu ma wpływ na jego cenę finalną. Dlatego, jeśli szukasz nieco tańszego modelu, to powinieneś postawić raczej na tradycyjne rozwiązania.

Cechy dobrego stołu
Jak wybrać dobry stół w rozsądnej cenie? Jeśli chcesz, aby mebel był wygodny w użytkowaniu, to musi on przede wszystkim spełniać kilka ważnych wymagań. Niektórym zależy na tym, aby mebel był lekki – ponieważ wówczas dużo łatwiej jest go przestawiać i przenosić. Problem ten nie jest aż tak duży, kiedy decydujemy się na zakup małego stolika, jeśli jednak myślisz o zakupie dużego stołu, który dodatkowo będzie można rozkładać, to waga może okazać się naprawdę duża. W takim wypadku dobrze jest postawić na lekkie tworzywo. Jeśli Twój mebel będzie stał w kuchni to materiał, z jakiego zostanie wykonany, powinien być także łatwy w czyszczeniu. Każdy chciałby przecież, żeby czyszczenie zajmowało możliwie jak najmniej czasu.

Ponadto dobry stół powinien być stabilny – zarówno przed rozłożeniem, jak i po. Stabilność jest bez wątpienia jednym z kluczowych czynników, jakie powinno się wziąć pod uwagę. Każdemu zależy na tym, aby jedzenie znajdujące się na stole było w pełni bezpieczne i nie stanowiło zagrożenia dla otoczenia – np. biegających w pobliżu dzieci i zwierząt. Jeśli szukasz stołu, który będzie spełniał wszystkie te wymagania, to koniecznie zajrzyj na gazetkowo.pl, gdzie znajdziesz najciekawsze oferty w świetnych cenach.

/Artykuł sponsorowany/

Poprzedni artykułCo grają w kinie? [REPERTUAR CINEMA3D]
Następny artykułLicealiści w Strzegomiu z nowym boiskiem