Strona główna 0_Slider Wygraj pakiet startowy na Marconi Duathlon Świdnica!

Wygraj pakiet startowy na Marconi Duathlon Świdnica! [KONKURS]

0

Przed nami ekscytująca rywalizacja na etapach biegowych i kolarskim w Świdnicy. To za sprawą trzeciej już edycji Marconi Duathlon Świdnica zaplanowanej na 26 września tego roku. Impreza przeznaczona jest dla wszystkich miłośników tych dyscyplin sportowych zarówno profesjonalistów, jak i początkujących entuzjastów. W jej trakcie przygotowano również sportowe atrakcje dla najmłodszych. Sprawdź trasy, przeczytaj regulamin, zapisz się i weź udział w zawodach. Pakiety startowe można również wygrać w konkursie zorganizowanym na portalu Swidnica24.pl.

Dzięki inicjatywie sponsora tytularnego Grupy Marconi oraz Miasta Świdnicy ten piękny sport, jakim jest triathlon, jak i jej odmiana duathlon na stałe zawitały do Świdnicy. Zmagania triathlonistów świdniczanie na żywo mogą oglądać na dwóch imprezach sportowych – Marconi Indoor Triathlon, a także Marconi Duathlon Świdnica, który już 26 września będzie miał swoją trzecią edycję.

Występując od 10 lat na zawodach w Polsce zawsze myślałem o tym, aby takie zawody odbyły się w moim rodzinnym mieście, gdzie mieszkam i prowadzę biznes. 4 lata temu dzięki wsparciu Miasta Świdnica oraz Gminy i Powiatu udało się osiągnąć ten cel w postaci imprez: Marconi Duathlon Świdnica oraz Marconi Indoor Triathlon. Jesteśmy dumni z organizacji tych zawodów i mamy nadzieje zarazić tą piękną dyscypliną szerokie grono miłośników kolarstwa, jak i biegów – podkreśla właściciel Grupy Marconi Marcin Markiewicz, który sam jest triathlonistą i współzałożycielem KS Żelazna Świdnica, będącego organizatorem tych wydarzeń sportowych.

Marconi Duathlon Świdnica odbędzie się 26 września 2021. Zawodnicy kolejno: biegną, jadą rowerem i znowu biegną. Podobnie jak w poprzednich edycjach, także i w tym roku na uczestników czekają dwa dystanse – CLASSIC: 10 km biegu (4 pętle), 40 km kolarstwa (2 pętle), 5 km biegu (2 pętle) i SPRINT: 5 km biegu (2 pętle), 20 km kolarstwa (1 pętla), 2,5 km biegu (1 pętla). Start, meta oraz strefa zmian znajdować się będą na terenie stadionu Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Trasy zarówno biegowa i rowerowa zostały tak stworzone by osoby, które po raz pierwszy startują w zawodach czuli się na odcinkach bezpiecznie i komfortowo, a bardziej doświadczeni zawodnicy mogli osiągnąć na nich nowe rekordy życiowe. Nie zapomniano również o najmłodszych kibicach. Podczas zawodów odbędzie się impreza towarzysząca dla dzieci, w formie miasteczka z grami i zabawami, organizowana przez LZS, GLKS oraz Świdnicka Grupę Biegową.

Mapy trasy biegowej i kolarskiej

Wygraj pakiet startowy na świdnicki duathlon!
Dla naszych Czytelników mamy do wygrania 2 dowolne pakiety startowe na Marconi Duathlon Świdnica 2021. By wziąć udział w konkursie wystarczy przesłać do nas e-mail zatytułowany „Duathlon” na adres [email protected] do 20 sierpnia do godz. 9.00. W wiadomości należy odpowiedzieć na pytanie: która dyscyplina związana ze świdnickim duathlonem jest Ci najbliższa i dlaczego? (wyjaśnij w kilku zdaniach). E-mail powinien zawierać również imię, nazwisko, kontaktowy numer telefonu osoby pełnoletniej (do wiadomości redakcji) oraz zgodę na opublikowanie danych w przypadku wygranej. Najciekawsze odpowiedzi nagrodzi jury konkursowe. Szczegółowy regulamin konkursów organizowanych na portalu Świdnica24 znajdziesz TUTAJ. Nadesłanie zgłoszenia konkursowego jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Powodzenia!

/oprac. red/
/Materiały – Marconi Duathlon Świdnica /

Poprzedni artykułŚwidnica wczoraj i dziś. Ul. Prądzyńskiego
Następny artykułInaugurujemy sezon – mecz piłkarski: Świdnica – Oleśnica [RELACJA LIVE]