Strona główna 0_Slider Inaugurujemy sezon – mecz piłkarski: Świdnica – Oleśnica

Inaugurujemy sezon – mecz piłkarski: Świdnica – Oleśnica [RELACJA LIVE]

1

Przed nami pierwsza, inauguracyjna kolejka sezonu 2021/2022 na boiskach piłkarskiej IV ligi. Ekipa IgnerHome Polonii-Stali Świdnica podejmuje na swoim terenie beniaminka – Pogoń Oleśnica. Zapraszamy na tekstową RELACJĘ LIVE!

Do rozpoczęcia spotkania kilka minut.

Zaczynamy mecz.

4′ – urywa się prawą stroną Tragarz, dogrywa niestety niecelnie do Myrty.

6′ – Szuba dogrywa z rzutu wolnego do Paszkowskiego, ten decyduje się na uderzenie zza linii pola karnego, lecz piłka przelatuje obok słupka.

8′ – futbolówka trafia do naszej sieci – wyraźny spalony oleśniczan i to trafienie nieuznane.

9′ – rzut wolny dla rywali z linii 16. metra – żółta kartka dla Paszkowskiego.

10′ – dobrze przecina dośrodkowanie Barros i wciąż bezbramkowy remis w Świdnicy.

13′ – dłużej przy piłce zaczynają utrzymywać się świdniczanie.

15′ – dwa rzuty rożne dla gospodarzy, ale bez zagrożenia.

19′ – Tragarz znakomicie urywa się obrońcy i w sytuacji jeden na jednego pokonuje bramkarza gości – 1:0!!!

22′ – znów w roli głównej Tragarz, tym razem w roli asystenta. Do siatki piłkę pakuje Myrta i jest 2:0!!!

23′ – żółta karta – Jendryca.

28′ – dobre uderzenie Belicy i gol dla oleśniczan, prowadzimy, lecz już tylko 2:1!!!

30′ – krótka przerwa na uzupełnienie płynów.

32′ – z dystansu uderza Szuba, broni bramkarz Pogoni.

34′ – druga żółta kartka dla Paszkowskiego – gramy w dziesięciu. Na domiar złego z rzutu wolnego Belica trafia na 2:2!!!

38′ – kolejna znakomita akcja Tragarza, który mija obrońcę i trafia w słupek!

42′ – dośrodkowują z rzutu rożnego rywale – dobrze interweniują nasi obrońcy.

45′ – koniec pierwszej połowy – 2:2.

wracamy do gry – rozpoczynamy drugą połowę.

50′ – fantastyczne uderzenie Szuby z dystansu, jeszcze lepiej spisuje się golkiper Pogoni.

53′ – seryjnie bijemy rzuty rożne – kończy się na zagrożeniu.

55′ – Szuba z rzutu wolnego niecelnie.

57′ – Kozachenko dogrywa do Myrty, ten głową uderza niedokładnie.

58′ – Tragarz znów urywa się obrońcy, ale przegrywa starcie jeden na jednego z bramkarzem!

63′ – dobra akcja Kotfasa zakończona niestety niecelnym uderzeniem z wnętrza pola karnego.

68′ – spory chaos w szeregach obu drużyn.

71′ – fatalny moment świdnickiej drużyny, która ma problem z wymienieniem dwóch-trzech podań. Nasza gapiostwo mogło do tego kosztować kolejnego straconego gola. Piłka po uderzeniu głową obiła naszą poprzeczkę!

73′ – w odpowiedzi w końcu dobra akcja polonistów – strzał Myrty z okolicy 10. metra niedokładne.

75′ – przerwa na uzupełnienie płynów.

76′ – Trzyna zastępuje Białasika i chwilę po wejściu łapie żółtą kartkę.

79′ – rywale uderzają z rzutu wolnego w mur.

83′ – zamieszanie w polu karnym Pogoni – niestety nie udało nam się skierować piłki do sieci.

88′ – wciąż staramy się strzelić zwycięskiego gola, ale brakuje precyzji.

90′ – wkraczamy w doliczony czas gry.

90+ – Kozachanko dostaje czerwoną kartkę – gramy już w dziewięciu.