Strona główna 0_Slider Wygraj zaproszenie na Maraton Horrorów w Cinema 3D

Wygraj zaproszenie na Maraton Horrorów w Cinema 3D [KONKURS]

0

Już  za tydzień, 30 lipca sieć kin Cinema3D zaprasza wszystkich miłośników porządnego straszenia na noc pełną grozy pośród ciemności na sali kinowej. Na wielkim ekranie zaprezentowane zostaną cztery przerażające filmy, które z pewnością trafią do serc wielbicieli horrorów.

Widzowie MARATONU HORRORÓW w Cinema3D będą mogli obejrzeć następujące filmy:

KLĄTWA MŁODOŚCI, czyli wycieczka do roku 1665. Sam środek śmiertelnej zarazy, rozpacz, panika i oskarżenia o paranie się magią rzucane na lewo i prawo. Świetne połączenie “Egzorcysty” i “Dziecka Rosemary”!

AŻ DO ŚMIERCI, czyli powrót Megan Fox do kina grozy! Ten horror opowiada o tym, jak bardzo koszmarny może okazać się weekendowy wypad do domku nad jeziorem.

NOCNE CZUWANIE, czyli klimatyczne spotkanie z grozą kulturową. Główny bohater, świeżo po odejściu ze środowiska ortodoksyjnych Żydów, odkrywa mroczną tajemnicę czuwania przy zmarłym.

SAINT MAUD, czyli na dobry koniec maratonu jeden z najbardziej intensywnych horrorów ostatnich lat. Zamiast jump-scare’ów atmosfera grozy tak gęsta, całość można by pokroić żyletką. No właśnie…

NMF: MARATON HORRORÓW rozpocznie się 30 lipca o godz. 22:00. Czy odważycie się spędzić całą noc z horrorami? Do zobaczenia na ciemnej sali kinowej!  Wydarzenie odbędzie się w kinach Cinema3D Biała Podlaska, Głogów, Kłodzko, Leszno, Mielec, Świdnica, Świnoujście, Tarnów.

Rezerwacja i przedsprzedaż biletów:
– brak możliwości rezerwacji biletów,
– bilety w przedsprzedaży można kupić w kinie Cinema 3D w Świdnicy oraz przez internet na stronie: https://www.cinema3d.pl/swidnica/film/nmf-maraton-horrorow

Wygraj zaproszenie na Maraton Horrorów w Cinema3D w Świdnicy!
Dla naszych Czytelników mamy jedno podwójne zaproszenie na NMF: Maraton Horrorów – 30 lipca w świdnickim Cinema3D. By wziąć udział w konkursie wystarczy przesłać do nas e-maila zatytułowanego „Maraton Cinema3D” na adres [email protected] do 28 lipca do godz. 12.00. W wiadomości należy odpowiedzieć na pytanie – Z jakich elementów według Ciebie powinien składać się najbardziej przerażający horror? (wyjaśnij w kilku zdaniach). E-mail powinien zawierać również imię, nazwisko, kontaktowy numer telefonu osoby pełnoletniej (do wiadomości redakcji) oraz zgodę na opublikowanie danych w przypadku wygranej. Najciekawsze odpowiedzi nagrodzi jury konkursowe. Szczegółowy regulamin konkursów organizowanych na portalu Świdnica24 znajdziesz TUTAJ. Nadesłanie zgłoszenia konkursowego jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Powodzenia!

/Materiały: Multikino/Cinema3D/

Poprzedni artykułDawna restauracja Alex powraca do życia. Nad świdnickim zalewem powstał klimatyczny klub! [FOTO]
Następny artykułProblemy z bezdomnymi, libacje w centrum i dziwne odgłosy ze studzienki. Interwencje straży miejskiej