Strona główna 0_Slider Wspierają chorego Damiana. Charytatywny motopiknik po raz piąty!

Wspierają chorego Damiana. Charytatywny motopiknik po raz piąty! [FOTO]

0

Już po raz piąty w podświdnickim Jagodniku lokalna społeczność wraz z rodziną zorganizowała piknik na rzecz chorego Damiana Nazarko. Na miejscu przygotowano liczne atrakcje i licytacje cennych przedmiotów.

Podczas Charytatywnego Motopikniku zbierane były środki na leczenie, rehabilitacje oraz terapię Damiana Nazarko, który w tym roku kończy 15 lat. Od urodzenia choruje na stwardnienie guzowate i padaczkę lekooporną. Ponadto wykazuje on również zaburzenia ze spektrum autystycznego. Cała kwota uzbierana podczas pikniku zostanie przekazana na konto Fundacji Dzieciom „Zdążyć z pomocą”, której chłopiec jest podopiecznym.

Organizowany co roku piknik jest ogromnym wsparciem dla rodziców. Podczas ubiegłorocznego wydarzenia udało się zebrać ponad 18 tysięcy złotych. W tym roku na uczestników charytatywnej imprezy, którą zorganizowano na boisku w Jagodniku, czekało wiele atrakcji, w tym między innymi pokaz aut, gry i zabawy dla dzieci, przejażdżki off-road, licytacje, znakomici DJ-e, którzy poprowadzili całą imprezę, a także pyszne jedzenie.

/mn/