Strona główna 0_Slider Noc pełna grozy, czyli MARATON HORRORÓW w Cinema 3D w Świdnicy!

Noc pełna grozy, czyli MARATON HORRORÓW w Cinema 3D w Świdnicy!

0

Już 30 lipca sieć kin Cinema3D ponownie zaprasza wszystkich miłośników porządnego straszenia na noc pełną grozy pośród ciemności w sali kinowej. Na wielkim ekranie zaprezentowane zostaną cztery przerażające filmy, które z pewnością trafią do serc wielbicieli horrorów.

Widzowie MARATONU HORRORÓW w Cinema3D będą mogli obejrzeć następujące produkcje:

KLĄTWA MŁODOŚCI, czyli wycieczka do roku 1665. Sam środek śmiertelnej zarazy, rozpacz, panika i oskarżenia o paranie się magią rzucane na lewo i prawo. Świetne połączenie „Egzorcysty” i „Dziecka Rosemary”!

AŻ DO ŚMIERCI, czyli powrót Megan Fox do kina grozy! Ten horror opowiada o tym, jak bardzo koszmarny może okazać się weekendowy wypad do domku nad jeziorem.

NOCNE CZUWANIE, czyli klimatyczne spotkanie z grozą kulturową. Główny bohater, świeżo po odejściu ze środowiska ortodoksyjnych Żydów, odkrywa mroczną tajemnicę czuwania przy zmarłym.

SAINT MAUD, czyli na dobry koniec maratonu jeden z najbardziej intensywnych horrorów ostatnich lat. Zamiast jump-scare’ów atmosfera grozy tak gęsta, całość można by pokroić żyletką. No właśnie…

MARATON HORRORÓW rozpoczyna się 30 lipca o godz. 22:00. Czy odważycie się spędzić całą noc z horrorami? Do zobaczenia na ciemnej sali kinowej!

NMF: MARATON HORRORÓW odbędzie się w kinach Cinema3D Biała Podlaska, Głogów, Kłodzko, Leszno, Mielec, Świdnica, Świnoujście, Tarnów.

Rezerwacja i przedsprzedaż biletów:
– brak możliwości rezerwacji biletów,
– bilety w przedsprzedaży można kupić w kinie Cinema 3D w Świdnicy oraz przez internet na stronie: https://www.cinema3d.pl/swidnica/film/nmf-maraton-horrorow

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

– filmy są wyświetlane w wersjach z oryginalną ścieżką dźwiękową, z polskimi napisami,
– w związku z obostrzeniami sanitarnymi nie prowadzimy „wielkiej dolewki”.
– W Wydarzeniu mogą uczestniczyć:

  1. osoby pełnoletnie, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych,
  2. osoby pełnoletnie o ograniczonej zdolności do czynności prawnych – posiadające zgodę przedstawiciela ustawowego na udział,
  3. osoby w wieku powyżej 16 roku życia (ale mniej niż 18 rok życia) – posiadające zgodę przedstawiciela ustawowego na udział,
  4. osoby w wieku poniżej 16 roku życia – będące pod opieką przedstawiciela ustawowego (za okazaniem stosownego dokumentu).

Uczestnik jest zobowiązany do okazania dokumentu potwierdzającego wiek. W przypadku braku wymaganego dokumentu obsługa kina może nie wyrazić zgody na udział w Wydarzeniu.

/Komunikat Multikina/Cinema3D/

Poprzedni artykułSprawdzone sposoby na pozyskanie leadów sprzedażowych
Następny artykułJaką kserokopiarkę wybrać do biura?