Strona główna Artykuł sponsorowany Jaką kserokopiarkę wybrać do biura?

Jaką kserokopiarkę wybrać do biura?

0
Pomimo tego, że coraz większa ilość różnorakiej dokumentacji funkcjonuje w formie elektronicznej, rzadko która firma rezygnuje całkowicie z papieru. Z tego powodu kserokopiarka jest niezmiennie od lat, jednym z najważniejszych urządzeń znajdujących się w biurze. Wydajny i przystosowany do potrzeb pracowników sprzęt potrafi w widoczny sposób poprawić wydajność pracy oraz jej komfort. Dowiedz się wszystkiego na temat kserokopiarek i innych urządzeń biurowych, które powinny znaleźć się w Twojej firmie!

Kserokopiarki – na co zwrócić uwagę?
Podstawowym pytaniem, na jakie powinieneś sobie odpowiedzieć przed zakupem kserokopiarki, jest to czy chcesz i potrzebujesz drukować w kolorze. W przypadku zwykłych biur obracających głównie dokumentami pisanymi nie będzie to aż tak istotne, ale jeżeli prowadzisz firmę, która korzysta z grafik albo sama takie tworzy, kolorowe urządzenie biurowe będzie koniecznością. Kolejną rzeczą, na którą warto zwrócić uwagę, są obsługiwane formaty wydruku. Jeżeli potrzebujesz drukować rzeczy w formacie większym niż A4, koniecznie sprawdź, czy wybrany przez Ciebie model ma taką możliwość. Ważną rzeczą, często wyszczególnioną w opisach poszczególnych urządzeń biurowych, jest ich wydajność. Jeżeli chcesz zaopatrzyć w sprzęt biuro zatrudniające dużą liczbę ludzi i często korzystające z wydruków, koniecznością może być zainwestowanie w sprzęt o dużej szybkości pracy. Dobre modele są w stanie wydrukować kilkadziesiąt wysokiej jakości kopii w jedną minutę! Kupując urządzenia biurowe, warto stawiać na uznane marki takie jak Konica Minolta czy Canon. Tego rodzaju sprzęt posiada znakomite usługi gwarancyjne i serwisowe.

Niszczarki – niezbędne w czasach RODO
W związku z wprowadzeniem dodatkowych przepisów chroniących dane poufne, wszystkie biura muszą przykładać dużo większą uwagę do bezpieczeństwa wytwarzanej przez siebie dokumentacji. Dotyczy to także jej utylizowania. Kupując kserokopiarkę, pamiętaj także, by odłożyć część budżetu na sprzęt taki jak niszczarka. Pozwolą one na sprawne pozbycie się wszelkich dokumentów, które nie będą już w biurze używane. Zrobią to w taki sposób, że ich odtworzenie przez niepowołane osoby będzie niemożliwe. Co istotne, nowoczesne niszczarki radzą sobie także znakomicie z materiałami innymi niż papier, takimi jak płyty DVD czy karty kredytowe.

Urządzenia biurowe – nowe czy poleasingowe?
Zakup jakościowych urządzeń biurowych wiąże się zazwyczaj z dość dużymi kosztami. Coraz częstszym rozwiązaniem widocznym na rynku, są firmy oferujące sprzęt poleasingowy w dużo niższych cenach. Czy jest to bezpieczna alternatywa? Kserokopiarki po leasingu przechodzą gruntowny serwis, dzięki któremu wiadomo, że są w pełni sprawne. Co więcej, firmy wypożyczające urządzenia biurowe oferują często dodatkowe gwarancje, które rekompensują fakt, że dany sprzęt był już użytkowany. Niezależnie od tego, czy chcesz sprawić sobie sprzęt nowy, czy poleasingowy, korzystaj wyłącznie z usług sprawdzonych, profesjonalnym firm funkcjonujących na rynku od wielu lat. Jedną z nich jest For Copy!

/Artykuł sponsorowany/

Poprzedni artykułNoc pełna grozy, czyli MARATON HORRORÓW w Cinema 3D w Świdnicy!
Następny artykułOstrzegają przed oszustwami „na strażaka”