Strona główna 0_Slider Festiwal baniek mydlanych i karnawał kolorów. Niedziela pełna atrakcji nad zalewem Witoszówka!

Festiwal baniek mydlanych i karnawał kolorów. Niedziela pełna atrakcji nad zalewem Witoszówka!

0

Już w najbliższą niedzielę okolice bosmanatu nad świdnickim zalewem Witoszówka opanują bańki mydlane oraz kolory. Wstęp na dwie imprezy, które w poprzednich latach cieszyły się ogromną popularnością, jest bezpłatny.

1 sierpnia o godzinie 15.00 nad zalewem wystartuje Festiwal Baniek Mydlanych. – Przygotowaliśmy dla Was dużo darmowego płynu, bańkowe zabawy, tysiące małych baniek i konkursy z nagrodami. Ale to nie wszystko! Czekać na Was będą również akcesoria do puszczania baniek, kolorowe łakocie, dmuchańce i eurobungee. Festiwal Baniek Mydlanych to doskonała zabawa dla wszystkich, bez wyjątków, bez ograniczeń wiekowych – zachęcają organizatorzy.

Tuż po zakończeniu zabawy z mydlanymi bańkami, okolice bosmanatu eksplodują kolorami podczas Dnia Kolorów Holi w Świdnicy, nawiązującego do hinduskiego święta radości i wiosny, podczas którego uczestnicy będą wzajemnie obrzucać się kolorowym proszkiem. – Przygotowaliśmy dla Was kolorowe proszki holi – 12 kolorów, najlepszy muzyczny klimat, a także wyrzutnie proszków holi. Przyjdź z przyjaciółmi na tą niepowtarzalną imprezę, przeżyj niezapomniane chwile, obrzucaj się kolorowymi proszkami holi, baw się i tańcz przy muzyce najlepszych DJ-ów – opisują organizatorzy. Początek już o godzinie 17.30.

Zobacz jak wyglądał festiwal kolorów zorganizowany w 2019 roku nad zalewem Witoszówka:

/opr. mn/

Poprzedni artykułZajęcia z samoobrony dla świdnickich seniorek
Następny artykułOświetlenie w pokoju noworodka – na co się zdecydować?