Strona główna 0_Slider Radosnych Świąt Wielkanocnych

Radosnych Świąt Wielkanocnych

0

Ten czas jest szczególnie ważny dla chrześcijan. Wielkanoc – misterium śmierci i zmartwychwstania, celebra zwycięstwa dobra nad złem.

Za nami trudny rok, a sił będzie nam jeszcze potrzeba na długo. Niech więc te święta tchną optymizm i wiarę, że pandemię uda się przezwyciężyć. Niech będą także refleksją nad odpowiedzialnością za drugiego człowieka, za jego zdrowie i życie. A dbać można najskromniejszymi gestami – zakładaniem maseczki, trzymaniem dystansu, higieną rąk. Nie trzeba wielkich czynów, by dzisiaj udowodnić swoją miłość i szacunek dla innych.

Po raz drugi święta będą skromniejsze, bez tłumnych spotkań rodzinnych. Wielu bliskich przy naszych stołach już nie zasiądzie. Życzymy Państwu jak najmniej pożegnań w kolejnych miesiącach, a w te świąteczne dni – odpoczynku i spokoju.

Szczególne życzenia kierujemy do wszystkich, którzy nie będą mieli czasu, by celebrować Wielkanoc. Do pielęgniarek, lekarzy, salowych, strażaków, diagnostów, ratowników – wszystkich, którzy teraz, podczas trzeciej fali pandemii ratują chorych. Życzymy Wam, by pacjentów z każdym dniem ubywało, by wystarczyło sił i znalazł się moment na odpoczynek.

Wydawca i Zespół Redakcyjny Swidnica24.pl