Strona główna 0_Slider Sportowy festyn dla przedszkolaków za nami! !

Sportowy festyn dla przedszkolaków za nami! [104 ZDJĘCIA]!

0

Dmuchany tor przeszkód, sportowe konkurencje i małe boiska to tylko część atrakcji, jakie przygotował dla przedszkolaków Miejski Klub Sportowy Polonia Stal Świdnica. W niedzielne popołudnie ponad 100 dzieci uczestniczyło w festynie sportowym, którego celem była dobra zabawa połączona z aktywnym sposobem spędzenia wolnego czasu. 

„Gotowi? Gramy!” to hasło przewodnie sportowego festynu dla przedszkolaków z piłką w tle. Na młodych uczestników czekało aż 12 konkurencji sprawnościowych, w których mogli m.in. ćwiczyć strzelanie do bramki, zręczność, równowagę czy skakanie w worku slalomem. Pod czujnym okiem trenerów dzieci rozwijały swoje zdolności, ale przede wszystkim dobrze się bawiły, spędzając czas na świeżym powietrzu. Rywalizacja w duchu fair play zeszła na drugi plan. Wszystkie dzieci zostały jednak wyposażone w karty, na których zbierały punkty za wykonanie każdego zadania. Dla najlepszych przygotowano nagrody rzeczowe, a każdy uczestnik festynu otrzymał „certyfikat małego piłkarza”. 

Poza rywalizacją sportową na dzieci czekał dmuchany tor przeszkód i stanowisko do malowania twarzy. Festynowi towarzyszyła piękna pogoda.

/Tekst i foto: Artur Ciachowski/

Poprzedni artykułPeleton kolarzy-amatorów przejechał przez Świdnicę podczas akcji „Świdnica na rowery” [63 ZDJĘCIA]
Następny artykułBieg Pojednania w Krzyżowej