Strona główna 0_Slider Łowca pedofilów pomógł w zatrzymaniu podejrzewanego o przestępstwa seksualne

Łowca pedofilów pomógł w zatrzymaniu podejrzewanego o przestępstwa seksualne

8

Rozpoczęło się od rozmów na gg, miało skończyć spotkaniem na dworcu autobusowym w Świdnicy. Krzysztof Dymkowski, znany jako łowca pedofilów, po raz kolejny zastawił pułapkę na mężczyznę, który miał zamiar seksualnie wykorzystać dziecko. Podejrzewanego zatrzymali świdniccy policjanci.

Fot. fb Krzysztof Dymkowski

Około tydzień temu zgłosiła się do mnie internautka z Kluczborka, 17 latka, i poinformowała mnie, że pisze z podejrzanym 28 latkiem, Adamem Ś.. Człowiek ten był świadom, że pisze z dzieckiem poniżej lat 14, pisali na GG. Na GG padały ostre propozycje współżycia seksualnego, podejrzany szukał kontaktu telefonicznego, na początek chciał, aby dziecko przyjechało do niego. Natychmiast skontaktowałem internautkę z moją asystentką Karolinką z serialu Łowca Pedofilów, emitowanego na kanale Polsat Play, chciałem, aby rozmowy telefoniczne z podejrzanym przeprowadzała już osoba z doświadczeniem i zarazem dorosła – opisuje Krzysztof Dymkowski na portalu społecznościowym, dodając, że mężczyzna miał się chwalić w rozmowie z „dziewczynką” wcześniejszymi związkami z 13 i 14-latką.  Mężczyzna umówił się z rzekomym dzieckiem na dworcu autobusowym w Świdnicy, a do spotkania miało dojść 28 kwietnia. Dymkowski zawiadomił świdnickich policjantów. – Potwierdzam, że wczoraj doszło do zatrzymania podejrzewanego, który w tej chwili jest przesłuchiwany – informuje Magdalena Ząbek z KPP w Świdnicy i koryguje, że mężczyzna ma 32 lata. Dymkowski chwali dobrą współpracę z oficerami dyżurnymi świdnickiej komendy oraz policjantami wydziału kryminalnego.

To nie pierwsza akcja łowcy w Świdnicy. W ostatnich latach przyczynił się do zatrzymania pedofilów ze Świdnicy i Strzegomia.

/asz/

Poprzedni artykułCo dalej z terenem po byłej stacji pogotowia? Kuria nie rezygnuje z planów utworzenia Centrum Edukacyjno-Kulturalnego
Następny artykułMonitoring paliwa – odkryj prosty sposób na kontrolę zużycia paliwa w Twojej firmie