Strona główna 0_Slider Profesjonalny makijaż czy wyjście do kina? Rozdaliśmy prezenty na Dzień Kobiet

Profesjonalny makijaż czy wyjście do kina? Rozdaliśmy prezenty na Dzień Kobiet [ROZWIĄZANIE KONKURSU]

0

Święto wszystkich pań wypada właśnie dziś. To idealna okazja, by nasze dziewczyny, żony, narzeczone, siostry, mamy i przyjaciółki poczuły się docenione. Oprócz życzeń, warto postarać się także o kwiaty, czekoladki czy inny upominek. Wyjątkowe prezenty można było zdobyć w naszym konkursie, zorganizowanym wspólnie z Lumaki Studio w Świdnicy.

Do wygrania były dwa vouchery na profesjonalny makijaż w Lumaki Studio w Świdnicy, który wykona Agnieszka Łysiak. – Makijaż uwydatnia kobiece wdzięki, to wszyscy wiemy. Umiejętne blendowanie cieni na oczach nadaje spojrzeniu głębi oraz wyrazistości. Odpowiednie wykonturowanie, nadaje symetrii twarzy. Makijaż nie musi zawsze być mocny. Delikatny make up potrafi dodać kobiecie świeżości, a także pewności siebie – wyjaśniają specjaliści ze świdnickiego studia.

Lumaki studio to profesjonalne centrum mikropigmentacji oraz wizażu, mieszczące się w Świdnicy. Specjalizujące się w wykonywaniu makijażu permanentnego, mikropigmentacji skóry głowy oraz makijaży sesyjnych i okolicznościowych. Studio prowadzone jest przez Kamilę i Piotra Śliskich, specjalistów w swoich dziedzinach. W szeregach Lumaki team również znajdują się utalentowane – Katarzyna Ziemianowicz i Agnieszka Łysiak.

Studio mieści się przy ul. Westerplatte 68/3 (wejście A). Kontakt tel. 531 369 757 lub 883 094 800; mailowy: [email protected]. Więcej informacji można znaleźć na stronie: https://lumaki.pl/ czy facebook’u: @lumakistudio.

W konkursie można było zdobyć także bilety do kina Cinema3D w Świdnicy i sprawić radość naszym paniom wybierając się wspólnie z nimi na premierowy film. Komedia, biografia czy może film akcja? Filmowe nowości w świdnickim kinie można sprawdzić na stronie: www.cinema3d.pl

By wziąć udział w zabawie i otrzymać od nas prezenty, należało napisać kilka zdań na temat: wybranej kobiety z najbliższego otoczenia lub może ze świata artystycznego czy publicznego, która jest dla Was autorytetem? W Waszych odpowiedziach nie brakowało absolutnie wyjątkowych, mądrych, artystycznie bogatych, odnoszących sukcesy na różnych polach zawodowych czy wspaniale radzących sobie w najtrudniejszych życiowych sytuacjach – kobiet. Vouchery na profesjonalny makijaż zdobyli – Angelika Ślązak i Paweł Michalik. Po dwa bilety do świdnickiego kina Cinema3D otrzymali – Agata Pastuch, Dagmara Jawień i Angelika Dworzyńska.

Poniżej nagrodzone odpowiedzi:

„Autorytetem jest moja mama – zawsze służąca radą, pomocą, oddająca całą siebie i całe swoje serce w wychowanie mnie i mojego brata. Teraz gdy jestem sama dorosłą kobietą doceniam to jeszcze bardziej i sama chciałabym chociaż w połowie być taka jak ona. Z uśmiechem na twarzy podchodząca do życia po nocnych zmianach odprowadzała nas do szkoły, robiła i robi nadal najpyszniejsze obiady, nawet te za którymi sama nie przepada, aby dogodzić naszym smakom, słucha, doradza, przytula bez końca, nigdzie indziej nie ma tak ciepłej miękkiej i pachnącej pościeli jak u niej, zawsze otwarty dom – to wszystko zawdzięczam właśnie jej i to jest mój autorytet.

Mamy są cudowne.
Doceniajmy je.
Kobieta mojego życia – moja mama Kasia!”

Angelika Ślązak

„Moim autorytetem wśród kobiet niewątpliwie była i jest, bo zawsze będzie Audrey Hepburn. Pozostanie niezapomniana dla mnie za „Piękne Serce”, za nieustanne pragnienie, w swoim naznaczonym stratą i cierpieniem życiu, pragnienie dawania czułości innym. Poproszona o ujawnienie swoich sekretów urody napisała… „Piękno kobiety nie leży w ubraniu, które nosi, na twarzy ani w sposobie układania włosów. Piękno kobiety jest widoczne w jej oczach, ponieważ są to otwarte drzwi do jej serca, źródło jej miłości. Piękno kobiety nie leży w jej makijażu, ale prawdziwe odzwierciedla się w jej duszy. To czułość daje miłość, którą wyraża pasja. Piękno kobiety rośnie z wiekiem.”- Audrey Hepburn”

Paweł Michalik

„Dla mnie autorytetem jest Martyna Wojciechowska. Kobieta piękna, mądra, skromna o wielkim sercu. Dzięki niej każdy może zobaczyć i zrozumieć co w życiu jest najważniejsze. I nie są to pieniądze, nowe ubrania, ogrom znajomych.. Oglądając jej program „Kobieta na krańcu świata” wzruszam się za każdym razem. Dzięki niej potrafię docenić to co mam, staram się byc lepszym człowiekiem. Martyna Wojciechowska jest silną kobietą, wielokrotnie pokazała że nie wolno się poddawać i że trzeba dążyć do celu i spełniać marzenia. Dużo przeszła, dużo widziała i wielu ludziom pomogła. A to wszystko z uśmiechem na buzi. Uwielbiam jej siłę, bezinteresowność i pozytywną energię. Kobieta Anioł, która zasługuje na szacunek. Mam nadzieję że kiedyś spotkam ją na swojej drodze i zamienię chociaż dwa zdania.”

Agata Pastuch

„Moim Autorytetem, jest moja Babcia. Cudowna, pełna miłości i spokoju osoba. W jej niebieskich jak niebo oczach, zawsze widzę troskę o rodzinę. Mimo swego bólu i trudności życia- to Ona zawsze przy mnie trwa. Moja Babcia wie, że jest dla mnie najważniejsza w świecie i gdybym mogła, to wzięłabym na siebie całe zło, które może Ją spotkać. Kocham Cię.”

Dagmara Jawień

„Dla mnie autorytetem jest moja przyjaciółka Maja. Zaraża mnie swoim pozytywnym nastawieniem do życia, ciągłym uśmiechem i brakiem narzekania. Jest kimś o bogatej duszy artysty tworzy piękne dzieła sztuki, niebawem również będzie miała swą wystawę z tej dziedziny. Jest w niej tyle ŻYCIA, tyle chęci na wszystko, na działanie, tworzenie itp. to osoba o dobrej duszy, która się udziela publicznie, pragnie nieść pomoc innym co najważniejsze BEZINTERESOWNIE. Jest moim autorytetem do naśladowania, do wielkich chęci działania kolejnego dnia. Daje mi takiego powera życiowego, że kawa dla mnie może nie istnieć.”

Angelika Dworzyńska

Gratulujemy! Jednocześnie dziękujemy za wszystkie zgłoszenia przesłane do redakcji portalu Świdnica24.

/red./

Poprzedni artykułProtezy zębowe – piękny uśmiech na lata
Następny artykułO finał pucharu z Bielawianką Bielawa [RELACJA LIVE]