Strona główna 0_Slider Wyznaj miłość i wygraj nagrodę

Wyznaj miłość i wygraj nagrodę [KONKURS WALENTYNKOWY]

0

Walentynki tuż tuż. To też kolejna doskonała okazja, by zabrać swoją drugą połówkę na przykład na randkę do kina czy przepyszną kolację. Takie prezenty przygotowaliśmy dla Was wspólnie ze świdnicką restauracją Bistro Atmosfera oraz Cinema3D w Świdnicy. Wyznaj miłość ukochanej osobie i wygraj nagrody!

Święto zakochanych choć komercyjne i od lat wzbudza dyskusje, to niezaprzeczalnie walentynkowa atmosfera udziela się wielu z nas. Bez względu też na oceny, nigdy dość słów pełnych miłości i sympatii. Wyznaj miłość ukochanej osobie i otrzymaj nagrodę!

Do wygrania w walentynkowym konkursie przepyszna kolacja dla dwojga w urokliwym Bistro Atmosfera. Rodzinna restauracja w pobliżu świdnickiej katedry, postawiła na tradycyjne smaki kuchni polskiej i wielkopolskiej. To prawdziwe domowe dania ze świeżych i naturalnych składników. Atmosfera czynna jest od wtorku do niedzieli w godzinach od 13.00 do 20.00. Bistro znajduje się na ul. Długiej 54-58 w Świdnicy. Więcej przeczytasz TUTAJ.

A może randka w kinie? W naszym konkursie można zdobyć także 6 biletów do Cinema 3D w Świdnicy i zabrać ukochaną osobę na filmowe nowości. W walentynkowym repertuarze kina znalazły się premiery, wśród których każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Seanse można sprawdzić na stronie: https://www.cinema3d.pl/swidnica/

Na zgłoszenia czekamy do 13 lutego 2020 roku, do południa. Należy je przesłać na adres [email protected], wpisując w temacie Walentynki. W treści należy podać swoje imię i nazwisko, numer telefonu (do wiadomości redakcji) oraz zgodę na publikację imienia i nazwiska. Wyniki zostaną ogłoszone 14 lutego 2019 na portalu Swidnica24.pl.

/red./

Poprzedni artykułJa jestem Żyd z wesela. Monodram Zbigniewa Walerysia
Następny artykułGość z dalekiej Brazylii o ekologii w świdnickim przedszkolu