Strona główna Temat dnia Obiady jak u mamy. Rozsmakuj się w kuchni ATMOSFERY

Obiady jak u mamy. Rozsmakuj się w kuchni ATMOSFERY [FOTO]

1

Domowe i pyszne dania ze świeżych i naturalnych składników sprawiają, że chętnie powracamy do takich miejsc jak Bistro Atmosfera. Rodzinna restauracja, która znajduje się w pobliżu świdnickiej katedry, postawiła na tradycyjne smaki kuchni polskiej i wielkopolskiej. 3 listopada obchodziła już swoje pierwsze urodziny.

Każdego z odwiedzających gości wita zawsze serdeczna właścicielka Bistro Atmosfera Agnieszka Frańczak. To właśnie ona stoi za pyszną domową kuchnią serwowaną w tej niepozornej restauracji. Codziennie dba o świeże i naturalne produkty, z których przygotowuje prawdziwe polskie specjały. Wszystkie dania mają bowiem smakować – jak u mamy!

Pyszny barszcz czerwony z pyrami, schabowy wprost z patelni z ziemniakami lub frytkami czy soczysty karczek z kopytkami. To tylko niektóre z tradycyjnych smaków, podawanych w tej świdnickiej restauracji. W jej menu znajdziemy też dania wprost z Wielkopolski, z której pochodzi babcia szefowej kuchni. Warto skosztować chociażby gzika z plackiem ziemniaczanym czy kwasóweczki z pyzami.

Co najważniejsze każda z potraw powstaje tuż przed podaniem. Jest też tradycyjnie smażona, pieczona czy gotowana bez użycia bemaru czy mikrofalówki. Warto jednak poczekać na tak przyrządzony obiad, który wyróżnia prawdziwy domowy smak.

ATMOSFERA zaprasza na domowe obiady jak u mamy i w przystępnej cenie! Restauracja czynna jest od wtorku do niedzieli w godzinach od 13.00 do 20.00. Bistro znajduje się w pobliżu świdnickiej katedry, a dokładnie na ul. Długiej 54-58. W lokalu można także zorganizować okolicznościowe imprezy, rodzinne uroczystości, urodziny czy spotkania w kameralnym gronie. Szczegółowe informacje i rezerwacja pod numerem 787 869 730.

Więcej o Bistro Atmosfera można dowiedzieć się na stronie: https://bistro-atmosfera.business.site/, a także na facebook’u: https://www.facebook.com/pg/bistroatmosferaswidnica/.

/Tekst: Agnieszka Nowicka/
/Zdjęcia: Bistro Atmosfera/
/Artykuł sponsorowany/

Poprzedni artykułWyrwali kobiecie torebkę w centrum Świdnicy
Następny artykułRusza cykl turniejów dla młodych piłkarzy „JAKO Polonia-Stal Świdnica Cup” [HARMONOGRAM]