Strona główna 0_Slider Wygraj prezent na Dzień Kobiet

Wygraj prezent na Dzień Kobiet [KONKURS]

0

Już za tydzień, 8 marca święto wszystkich pań. To idealna okazja, by nasze dziewczyny, żony, narzeczone, siostry, mamy i przyjaciółki poczuły się docenione. Oprócz życzeń, warto postarać się także o kwiaty, czekoladki czy inny upominek. Wyjątkowe nagrody można zdobyć w naszym konkursie, zorganizowanym wspólnie z Lumaki Studio w Świdnicy.

Do wygrania dwa vouchery na profesjonalny makijaż w Lumaki Studio w Świdnicy, który wykona Agnieszka Łysiak. – Makijaż uwydatnia kobiece wdzięki, to wszyscy wiemy. Umiejętne blendowanie cieni na oczach nadaje spojrzeniu głębi oraz wyrazistości. Odpowiednie wykonturowanie, nadaje symetrii twarzy. Makijaż nie musi zawsze być mocny. Delikatny make up potrafi dodać kobiecie świeżości, a także pewności siebie – wyjaśniają specjaliści ze świdnickiego studia.

Lumaki studio to profesjonalne centrum mikropigmentacji oraz wizażu, mieszczące się w Świdnicy. Specjalizujące się w wykonywaniu makijażu permanentnego, mikropigmentacji skóry głowy oraz makijaży sesyjnych i okolicznościowych. Studio prowadzone jest przez Kamilę i Piotra Śliskich, specjalistów w swoich dziedzinach. W szeregach Lumaki team również znajdują się utalentowane – Katarzyna Ziemianowicz i Agnieszka Łysiak.

Studio mieści się przy ul. Westerplatte 68/3 (wejście A). Kontakt tel. 531 369 757 lub 883 094 800; mailowy: [email protected]. Więcej informacji można znaleźć na stronie: https://lumaki.pl/ czy facebook’u: @lumakistudio.

W konkursie można też zdobyć 4 bilety do kina Cinema3D w Świdnicy i sprawić radość naszym paniom wybierając się wspólnie z nimi na premierowy film. Komedia, biografia czy może film akcja? Filmowe nowości w świdnickim kinie można sprawdzić na stronie: www.cinema3d.pl

By wziąć udział w zabawie i wygrać nagrody, należy w przesłanym na adres [email protected] mailu, odpowiedzieć na pytanie: Która kobieta z najbliższego otoczenia lub może ze świata artystycznego czy publicznego – jest dla Ciebie autorytetem? Swój wybór wyjaśnij w kilku zdaniach. Mail zatytułowany „Dzień Kobiet” powinien zawierać także imię, nazwisko, kontaktowy numer telefonu (osoby pełnoletniej) oraz zgodę na przetwarzanie danych w związku z konkursem. Na odpowiedzi czekamy do 5 marca do południa. Laureaci zostaną poinformowany o zwycięstwie telefonicznie. Wyniki  ogłosimy na portalu Swidnica24.pl. Powodzenia!

/red./
/Zdjęcia: Dariusz Nowaczyński/

Poprzedni artykułSzansa dla mieszkańców z inicjatywą
Następny artykułPo raz kolejny będziemy świadkami zmagań hokeistów