Strona główna 0_Slider Wygraj prezenty dla Babci i Dziadka

Wygraj prezenty dla Babci i Dziadka [KONKURS]

0

Są najlepszymi osobami na świecie. Poświęcają nam każdą wolną chwilę. Nie szczędzą swojej cierpliwości i miłości. Chętnie dzielą się zdobytym doświadczeniem i jakże cenną wiedzą. Są także prawdziwą skarbnicą wspomnień rodzinnych. Wkrótce – 21 i 22 stycznia będą też obchodzić swoje święto. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was konkurs ze wspaniałymi upominkami dla naszych babć i dziadków. Do wygrania wyjątkowe albumy rodzinne, przekazane przez moidziadkowie.pl.

„Opowiedz mi babciu” i „Opowiedz mi dziadku” to niezwykłe albumy, zilustrowane zdjęciami z minionego stulecia w Polsce. Książki prezentują piękną ideę gromadzenia i pielęgnowania wspomnień rodzinnych. Są idealnym pomysłem na prezent mi.in. z okazji Dnia Babci i Dziadka. To także świetna propozycja wspólnego spędzania czasu dla całej rodziny, ponieważ zawierają dużo miejsca na rodzinne zdjęcia, wycinki i własnoręczne rysunki i opisy. Są bezcenną pamiątką dla dzieci, która z pewnością pomoże im w kształtowaniu własnej tożsamości. Albumy są nietypowe ze względu na to, że ich współautorem za każdym razem jest konkretnie wybrana babcia, czy dziadek, a ich intymna – rodzinna lektura możliwa jest dopiero po wypełnieniu stron (napisaniu książki) przez dziadków. „Opowiedz mi babciu”, „Opowiedz mi dziadku” to zawsze inna, niepowtarzalna i jedyna w swoim rodzaju opowieść, to przewodnik po świecie i życiu naszych babć i dziadków.

Zawarte w książkach rozdziały prowadzą autorów (babcie i dziadków) przez kolejne etapy życia, ułatwiając uporządkowanie własnych wspomnień, według konkretnych przestrzeni życiowych – dzieciństwo i rodzina, szkolne lata, historia małżeństwa naszych dziadków, życie zawodowe, czy zainteresowania. Jest w nich miejsce zarówno na sekretne receptury kulinarne przekazywane z pokolenia na pokolenie, jak i na zapis emocjonalnych wspomnień związanych z najważniejszymi, przełomowymi momentami w życiu. Albumy te pielęgnują najcenniejsze wartości rodzinne i służą podtrzymaniu tradycji przekazywanej z pokolenia na pokolenie.

Kolejnym doskonałym upominkiem na Dzień Babci i Dziadka są dwie wyjątkowe książki –  „Drzewo rodowe naszej rodziny”  oraz „Ukochanej Babci” . – Stwórz drzewo genealogiczne swojej rodziny i poznaj historię najbliższych krewnych. Pomoże Ci w tym książka „Drzewo rodowe naszej rodziny”. Pomyśl też o prezencie dla babci i przygotuj dla niej album – laurkę razem z książką „Ukochanej babci”.  Oba albumy to książki – pamiątki do samodzielnego uzupełniania i spisania historii rodziny. Za każdym razem tworzone indywidualnie są unikatowym pomysłem na prezent i doskonałym pretekstem, by pogłębiać relacje z najbliższymi – prezentuje albumy strona www.moidziadkowie.pl.

Te wspaniałe prezenty są dostępne w księgarniach oraz na stronie moidziadkowie.pl. Można je także wygrać w naszym konkursie przygotowanym z okazji Dnia Babci i Dziadka. By je otrzymać, wystarczy w mailu, przesłanym na adres [email protected], napisać: życzenia z okazji Dnia Babci i Dziadka. Wiadomość zatytułowana „Dzień Babci i Dziadka” powinna zawierać także imię, nazwisko, kontaktowy numer telefonu (osoby pełnoletniej) oraz zgodę na przetwarzanie danych w związku z konkursem. Na Wasze maile czekamy do 16 stycznia do południa. Nagród nie wysyłamy. Rozstrzygnięcie nastąpi tego dnia i zostanie opublikowane na portalu w sekcji konkursy. Laureaci zostaną poinformowani o zwycięstwie telefonicznie. Powodzenia!

/red./

Poprzedni artykułUczeń SMS-u Świdnica kolarskim mistrzem Polski!
Następny artykułNajlepiej spisała się pierwsza drużyna chłopców