Strona główna 0_Slider Charytatywny kiermasz ubrań w najbliższy piątek

Charytatywny kiermasz ubrań w najbliższy piątek

1

Masz w szafie ubrania, których już nie zakładasz? A może nic do siebie nie pasuje, a ty codziennie stajesz przed dylematem, co na siebie włożyć? To dobry moment na przewietrzenie garderoby. W najbliższy piątek, 31 stycznia w Szkole Podstawowej nr 2 w Świdnicy odbędzie się charytatywna wyprzedaż ubrań. Cały dochód z kiermaszu trafi do podopiecznych Domu Małego Dziecka w Wałbrzychu.

zdjęcie archiwalne

Wyprzedaż rozpocznie się o godz. 15:00. Przez trzy godziny, oprócz szansy upolowania modowych perełek, będzie można skorzystać z porad stylistki Ewy Róży Wintoniak z konceptu WildForestStyle, która pomoże dobrać fason ubrań do typu urody i sylwetki.

Charytatywny kiermasz ubrań organizuje świdnicka firma Resibo. W ramach projektu #resibocares klienci i pracownicy firmy wprowadzają drobne zmiany w swoich codziennych zachowaniach na styl bardziej zrównoważony, oszczędny i przede wszystkim przyjazny środowisku i zwierzętom.

Organizatorzy kiermaszu zapewniają kawę, herbatę i małe niespodzianki. Cały dochód z wyprzedaży zostanie przeznaczony na rzecz Domu Małego Dziecka w Wałbrzychu.

/informacja nadesłana, opr. red./

Poprzedni artykułDuże zainteresowanie programem wymiany pieców. Kiedy ruszy nabór wniosków o dotację?
Następny artykułI LO z życzeniami dla Olgi Tokarczuk