Strona główna 0_Slider Na podium wdrapali się zawodnicy Parasola, Polonii-Stali i Karoliny

Na podium wdrapali się zawodnicy Parasola, Polonii-Stali i Karoliny [FOTO]

0

Tradycyjnie spore emocje sportowe towarzyszyły kolejnemu turniejowi piłkarskiemu dla dzieci z cyklu „JAKO Polonia-Stal Świdnica Cup 2019/2020”. W niedzielę, 15 grudnia w hali w Witoszowie Dolnym o prym walczyli piłkarze z rocznika 2009. 

Po rozegraniu wszystkich spotkań na najwyższym stopniu podium uplasowali się piłkarze Parasola Wrocław. W decydującej, finałowej grupie pokonali swoich najgroźniejszych przeciwników – Polonię-Stal Świdnica i Karolinę Jaworzyna Śląska. Biało-zieloni zameldowali się finalnie na drugiej lokacie, a młodzi jaworzynianie byli trzeci. Na koniec nie brakło pucharów dla wszystkich zespołów, nagród rzeczowych dla najlepszych drużyn i wyróżnień indywidualnych. Królem strzelców został Wiktor Duda (Polonia-Stal Świdnica), najlepszym bramkarzem Łukasz Kmieć (Karolina Jaworzyna Śląska), a najlepszym zawodnikiem Mikołaj Szura (Parasol Wrocław).

Cykl turniejów piłkarskich “JAKO Polonia-Stal Świdnica Cup” jest jednym z laureatów tegorocznego głosowania mieszkańców naszego województwa w ramach programu Aktywny Dolny Śląsk. Projekt dofinansowany jest z budżetu Samorządu Województwa Dolnośląskiego.

Klasyfikacja końcowa: 
1. Parasol I Wrocław
2. Polonia-Stal I Świdnica
3. Karolina Jaworzyna Śląska
4. AP 13 Świdnica
5. Gryf Świdnica
6. Parasol II Wrocław
7. Polonia-Stal II Świdnica
8. Górnik Wałbrzych
9. Silesia Żarów

/MDvR, FOTO: Artur Ciachowski/

Poprzedni artykułJechał pod wpływem narkotyków
Następny artykułKolędowanie z „Golec uOrkiestrą” uświetniło wigilijne spotkanie w Strzegomiu [FOTO]