Strona główna 0_Slider Teatr Komedia zaprasza na „Edukację Rity”

Teatr Komedia zaprasza na „Edukację Rity” [ROZWIĄZANIE KONKURSU]

0

Komediodramat? Komedia romantyczna? Tragikomedia? W sztuce Wrocławskiego Teatru Komedia, zatytułowanej „Edukacja Rity” w reż. Wojciecha Dąbrowskiego, każdy znajdzie coś dla siebie. Przedstawienie publiczność w Świdnicy będzie miała okazję zobaczyć 25 października.

 „Edukacja Rity” to znakomita, bawiąca nas i wzruszająca sztuka dla tych, którzy zadają sobie pytanie, czy w życiu warto zaczynać wszystko od początku. Autor Willy Russell opowiada o spotkaniu Franka, uniwersyteckiego profesora z Ritą, ambitną fryzjerką żądną wiedzy i odmiany swojego życia. Dzień w którym w gabinecie Franka pojawia się Rita, w magiczny sposób zmienia ich oboje. Rodzi się przyjaźń, może miłość, odrobina pożądania. Wszystko to okraszone znakomitymi dialogami i świetnie zbudowanymi rolami przez Magdalenę Margulewicz i Wojciecha Dąbrowskiego.

Obsada:
Rita: Magdalena Margulewicz
Frank: Wojciech Dąbrowski
Saksofon: Karolina Pernal

Ośrodek Kultury i Sztuki we Wrocławiu – Instytucja Kultury Samorządu Województwa Dolnośląskiego jest współorganizatorem spektaklu. Projekt jest współfinansowany ze środków Województwa Dolnośląskiego.

Sztuka „Edukacja Rity”  w Świdnicy będzie grana  25 października w Teatrze Miejskim. Spektakl rozpocznie się o godz. 19.00.

Bilety w cenie 70 zł do nabycia na stronie Świdnickiego Ośrodka Kultury.

Rozwiązanie konkursu!
Dla naszych Czytelników mieliśmy jedno podwójne zaproszenie na sztukę „Edukacja Rity” w Świdnicy. Aby je zdobyć napisać w przesłanym do nas mailu: Kiedy premierę miał spektakl „Edukacja Rity” w wykonaniu Wrocławskiego Teatru Komedia? Prawidłowa odpowiedź to – 16 grudzień 2012 rok. Wejściówkę otrzymała Pani Agata Masłyk. Gratulujemy!

/Materiały: Wrocławski Teatr Komedia/

Poprzedni artykułPorzucone kocięta uratowane w piątek trzynastego
Następny artykułOdsłonięcie rzeźby „Naga Panna” i spotkanie z twórcami