Strona główna 0_Slider Rozpoczyna się walka o ćwierćfinał Pucharu Polski

Rozpoczyna się walka o ćwierćfinał Pucharu Polski [RELACJA LIVE]

0

Po trzech zwycięstwach, czas na czwarty bój w ramach Pucharu Polski na szczeblu Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej Podokręg Wałbrzych. Piłkarze Dabro-Bau Polonii-Stali Świdnica walczą na wyjeździe z MKS-em Szczawno-Zdrój. Zapraszamy na tekstową RELACJĘ LIVE, startujemy o 17.00 i przypominamy o częstym odświeżaniu strony.

Do rozpoczęcia spotkania kilka minut.

Rozpoczynamy pojedynek.

Skład świdniczan: Wajda, Kozachenko, Białas, Orzech, Ł. Kot, Sowa, Szuba, Myrta, Sikora, Orzechowski, Emeka.

3′ – dośrodkowanie z rzutu rożnego, bardzo groźnie główkuje Myrta, ale tym razem skutecznie interweniuje bramkarz.

4′ – kolejny korner dla polonistów, uderzenie Sowy niecelne.

5′ – nieporozumienie obrońcy z bramkarzem MKS-u – Emeka strzałem głową wyprowadza nas na prowadzenie – 1:0!!!

9′ – bardzo groźnie z rzutu wolnego uderzał Szuba – dobrze spisał się bramkarz ze Szczawna-Zdroju.

12′ – bardzo efektownie do uderzenia z woleja złożył się jeden z gospodarzy – piłka przeleciała nad poprzeczką.

16′ – wychodzimy z bardzo groźną kontrą, Emeka zgrywał do Myrty, a ten zdecydował się na obroniony przez bramkarza strzał z okolicy 16. metra.

19′ – piłkę w polu karnym przejmuje Emeka i mocnym strzałem stara się zaskoczyć golkipera miejscowych. Piłka minęła jednak światło bramki.

25′ – dośrodkowanie z rzutu wolnego wprost na głowę Emeki – nasz snajper niestety chybił.

29′ – bardzo dobra akcja świdniczan, piłka w końcu trafia w polu karnym do Szuby, który strzela na 2:0!!!

34′ – bardzo duża przewaga świdnickiej drużyny, która miała okazję na trzecie trafienie. Niestety nikt nie przeciął ostrego dośrodkowania z rzutu wolnego.

40′ – rzut wolny pośredni – uderza ostatecznie Sowa, ale piłka przelatuje nad spojeniem słupka z poprzeczką.

43′ – kolejna seria dośrodkowań w pole karne gospodarzy – bez powodzenia.

45′ – rzut rożny dla rywali, dośrodkowanie w nasze pole karne, lecz bardzo pewnie radzimy sobie w tej sytuacji.

koniec pierwszej połowy – wygrywamy 2:0.

Rozpoczynamy drugą połowę – trzy zmiany w naszej ekipie. Boisko opuszczają Szuba, Orzechowski i Sikora, w ich miejsce Białasik, Chajewski oraz Baumgarten.

47′ – z dystansu uderzał Kozachenko – piłka przeleciała nad poprzeczką.

49′ – bardzo dobre dogranie Sowy do Baumgartena, który technicznym uderzeniem podwyższa rezultat spotkania – wygrywamy w Szczawnie już 3:0!!!

54′ – wrzucamy piłkę z rzutu rożnego, główkował Emeka, lecz niedokładnie.

58′ – obraz gry nie ulega zmianie, miejscowi grają ambitnie, ale wciąż sporą przewagę mają biało-zieloni.

59′ – rzut rożny i świetna okazja na gola dla gospodarzy. Zawodnik przeciwników fatalnie spudłował z kilku metrów.

63′ – były gracz naszego zespołu – Filip Brzeziński wychodzi oko w oko z Wajdą, ale jest na wyraźnym spalonym.

65′ – Chajewski minimalnie przestrzelił z kilku metrów.

66′ w sytuacji sam na sam z bramkarzem gospodarzy znajduje się Białasik i pewnie strzela na 4:0!!!

68′ – piłką krążyła jak po sznurku, Białasik zagrał do Chajewskiego, ten do Emeki i mamy już 5:0!!!

71′ – Białasik z łatwością minął kilku obrońców i strzelił na 6:0!!!

71′ – boisko opuszczają Sowa, Ł. Kot i Myrta, wchodzą Stachurski, Florian i Paszkowski.

75′ – Paszkowski dorzuca futbolówkę z prawego skrzydła, pewnie łapie ją bramkarz MKS-u.

76′ – piłkę przejmuje Baumgarten, piłka zagrana do Emeki, który mierzonym strzałem z wnętrza pola karnego trafia na 7:0!!!

77′ – kolejna dobra akcja i kolejny gol biało-zielonych – Baumgarten celnie uderza na 8:0!!!

83′ – jest dziewiąte trafienie dla gości – skutecznie akcję zamyka Florian i prowadzimy już 9:0!!!

87′ – Paszkowski dobrze zagrywał w pole karne do Białasika, ten niestety nie sięgnął piłki.

koniec spotkania – zwyciężamy 9:0!

Poprzedni artykułOkiem prawnika: Wszystko, co warto wiedzieć o spadku