Strona główna 0_Slider Fotografie z wakacji

Fotografie z wakacji [KONKURS]

0

Wakacje w egzotycznych zakątkach, urlop nad Bałtykiem, wędrówki po górskich szlakach czy po prostu odpoczynek w urokliwych miejscach w Świdnicy lub w okolicach? Pokaż, gdzie spędzasz wakacyjny czas i wygraj nagrody!

Widok ze Śnieżki. Zdjęcie Łukasza Rokickiego, wykonane 28 czerwca 2019r., będzie brane pod uwagę w konkursie.

Zapraszamy do naszego konkursu „Wakacyjna Fotogaleria”. Zrób autorskie zdjęcie urokliwych miejsc, w których spędzasz urlop czy po prostu swój wolny czas latem i prześlij je na adres [email protected]. W mailu należy podać imię i nazwisko, miejsce oraz datę i miejsce wykonania fotografii, a także zgodę na publikację na portalu Swidnica24.pl. w tytule proszę wpisać Fotogaleria Wakacje.

Autorzy najciekawszych fotografii otrzymają wyjątkowe nagrody. Do wygrania jest aż 6 biletów na dowolne seanse w świdnickim kinie Cinema3D, a także 4 zestawy upominkowe portalu Swidnica24. Wszystkie przesłane do redakcji zdjęcia zostaną też zmieszczone w sekcji „FOTOGALERIA CZYTELNIKÓW”.

Na fotografie czekamy do 31 lipca, a rozstrzygnięcie konkursu nastąpi dzień później i zostanie ogłoszone na portalu Swidnica24. O wygranej powiadomimy Was też telefonicznie. Powodzenia!

/red./

Poprzedni artykułDla kogo statuetki Świdnickiego Gryfa? Ogłoszono nominowanych
Następny artykułUratowali jerzyka