Strona główna 0_Slider Świdniccy piłkarze szukają punktów w Trzebnicy

Świdniccy piłkarze szukają punktów w Trzebnicy [RELACJA LIVE]

0

Rozpoczyna się przedostatnia – 29. kolejka piłkarskiej IV ligi. Drużyna Dabro-Bau Polonii-Stali Świdnica walczy na wyjeździe z Polonią Trzebnica. Start meczu o godz. 11.00, zapraszamy na tekstową relację LIVE i przypominamy o częstym odświeżaniu strony.

Skład Świdnicy: B. Kot, Białas, Sowa, Salamon, Kozachenko, Filipczak, Gruba Filho, Białasik, Baumgarten, Orzechowski, Lima Santos

Rozpoczęcie meczu

3′ – rzut rożny dla świdniczan, dobrze interweniują obrońcy.

4′ – Białasik mocno uderza z dystansu, piłkę odbija bramkarz Polonii Trzebnica.

5′ – od pierwszych minut dyktujemy warunki gry i mamy przewagę.

7′ – świetna akcja Orzechowskiego, nasz skrzydłowy przejmuje piłkę, a następnie decyduje się na uderzenie z okolicy 16. metra – futbolówka mija jednak światło bramki.

10′ – zamieszanie w szesnastce gospodarzy – brakło nam zimnej krwi żeby dojść do dobrej pozycji strzeleckiej.

14′ – bardzo groźnie uderzał Lima Santos – znów górą golkiper Trzebnicy.

18′ – w końcu groźnie odpowiadają miejscowi, strzał rywala zablokowany, po chwili dobrze interweniuje Kot.

21′ – kolejna składna akcja naszej drużyny. Strzał kończy Gruba Filho, lecz piłka przelatuje nad poprzeczką.

25′ – warunki się diametralnie zmieniły, w Trzebnicy zaczął padać deszcz.

29′ – Lima mocnym, płaskim strzałem strzela na 1:0. Prowadzimy w Trzebnicy!!!

34′ – kolejna groźna sytuacja przyjezdnych, Białasik w ostatniej chwili powstrzymany przez obrońcę

38′ – szansa na drugiego gola dla świdniczan, strzał Białasa niecelny

40′ – mieliśmy trochę szczęścia, piłka zatańczyła w okolicach naszej linii bramkowej

42′ – Baumgarten – żółta kartka

44′ – byliśmy bardzo blisko, aby sfinalizować kolejne nasze dwie akcje. Baumgartenowi brakło centymetrów żeby sięgnąć futbolówkę.

45′ – koniec pierwszej połowy – prowadzimy 1:0!

Rozpoczynamy drugą połowę

48′ – piłka po uderzeniu Białasika mija światło bramki

55′ – Lima Santos przegrywa starcie sam na sam z bramkarzem.

56′ – świetna interwencja Kota po mocnym uderzeniu jednego z rywali.

60′ – tempo podkręcili wyraźnie trzebniczanie, Kot broni sytuację sam na sam z zawodnikiem miejscowych.

64′ – Filipczak – żółta kartka.

70′ – znów groźnie w naszym polu karnym, znów dobrze piłkę łapie Kot.

73′ – ten ostatni kwadrans to prawdziwa dominacja trzebniczan, biało-zieloni za łatwo tracą piłki.

74′ – w końcu się odgryzamy, Orzechowski strzela obok bramki.

77′ – debiut w drużynie seniorskiej w meczu o ligowe punkty dostaje młody Jakub Sikora (2001), który zastępuje Orzechowskiego.

80′ – ależ blisko gola dla naszego zespołu, bramkarz przeciwników powstrzymuje strzał Białasika. Chwilę później dobijać próbował jeszcze Sikora, lecz strzał został zablokowany.

84′ – Do Carmo zmienia Limę Santosa.

86′ – Florian pojawia się na boisku za Białasika.

90′ – groźna kontra świdniczan, Baumgarten kończy akcję niecelnym uderzeniem

90′ – i mamy kolejny debiut w oficjalnym spotkaniu o punkty w drużynie seniorów – Maciej Makówka (rocznik 2002) zmienia Białasa.

koniec meczu – wygrywamy w Trzebnicy 1:0!

Poprzedni artykułŚwidnicka Grupa Kapitałowa MARCONI nagrodzona w plebiscycie „Gwiazdy Biznesu 2019”