Strona główna 0_Slider Teatr Komedia zaprasza na nietypową „Psychoterapię”

Teatr Komedia zaprasza na nietypową „Psychoterapię” [ROZWIĄZANIE KONKURSU]

0

„Psychoterapia, czyli sex w życiu człowieka” to znakomita komedia Jacka Chmielnika, którą już wkrótce – 18 maja – będziemy mogli zobaczyć w Świdnicy. Spektakl, pełen dobrego humoru i zaskakujących zwrotów akcji, wykonają aktorzy Wrocławskiego Teatru Komedia, którzy niejednokrotnie udowodnili, że warto wybrać się na ich propozycje.

Przedstawienie rozpocznie się w sobotę, 18 maja o godz. 19.00 w sali teatralnej Świdnickiego Ośrodka Kultury. Komedię wyreżyserowali Wojciech Dąbrowski oraz Paweł Okoński.

Akcja toczy się podczas wykładu psychologa klinicznego, który prezentuje swoją teorię na przykładzie przypadkowo wybranego z sali pacjenta. Stosując wypracowane przez siebie metody próbuje go zmusić do zwierzeń. Pomimo starań prowadzącego sytuacja rozwija się w całkiem niespodziewaną stronę i zmierza ku zaskakującemu końcowi. A do tego ta śpiewająca, natrętna asystentka… – zapowiadają organizatorzy.

Obsada:
Asystentka: Monika Gruszczyńska / Elżbieta Kłosińska
Psycholog kliniczny: Wojciech Dąbrowski
Pacjent: Paweł Okoński

Bilety w cenie 70 zł można nabyć w sekretariacie Świdnickiego Ośrodka Kultury – Rynek 43, boczne wejście (pn.-pt. godz. 8.00–16.00), Galerii Fotografii, Rynek 44 (w godz. otwarcia: wt.-pt. godz. 14.00–18.00, sob. 12.00–16.00), a także na stronie: https://bilety.sok.com.pl

Kto wygrał zaproszenie?

Dla naszych Czytelników mieliśmy dwa podwójne zaproszenia na sztukę „Psychoterapia, czyli sex w życiu człowieka” w Świdnicy. Aby je zdobyć należało odpowiedzieć na pytanie konkursowe: Kiedy odbyła się premiera spektaklu „Psychoterapia, czyli sex w życiu człowieka”? Chodziło o rok 2006 a dokładnie 31 grudnia. Wejściówki otrzymali – Anna Pisula oraz Dariusz Kaspura. Gratulujemy!

/red./

Poprzedni artykułWiercenie w betonie – jak robić to najskuteczniej?
Następny artykułPrzejście w Zaułku Świętokrzyskim w tragicznym stanie. Konieczna pilna ekspertyza [FOTO]