Strona główna Sport Piłka nożna Dołącz do głosowania, pomóż spełniać marzenia młodym świdnickim piłkarzom!

Dołącz do głosowania, pomóż spełniać marzenia młodym świdnickim piłkarzom!

0

Napisany przez świdnicki klub projekt pod nazwą “Cykl turniejów piłkarskich dla dzieci JAKO Polonia-Stal Świdnica Cup”, pozytywnie przeszedł weryfikację i zakwalifikowany został do decydującej tury – głosowania wśród mieszkańców Dolnego Śląska. Klub stara się o wsparcie finansowe zimowych turniejów dla młodych piłkarzy w kwocie 15 tysięcy złotych. Już tylko dzisiaj można głosować w Programie Aktywny Dolny Śląsk. 

Głosowanie jest darmowe, a sam proces oddania głosu trwa niecałą minutę. Głosy oddajemy pod linkiem: https://aktywny.dolnyslask.pl/budzet/karta-glosowania-2019/ – wybieramy projekt sportowy – nr 127! Swój głos może oddać każdy mieszkaniec Dolnego Śląska w wieku powyżej 16 lat. W celu weryfikacji podaje się imię i nazwisko, kod pocztowy, PESEL i numer kontaktowy. Następnie na podany nr telefonu przychodzi kod weryfikacyjny, którym finalizujemy oddanie głosu. Z jednego numeru telefonu można oddać jeden głos na swojego faworyta. Prosimy o pomoc i zachęcamy do oddawania głosów. MKS Polonia-Stal Świdnica serdecznie prosi wszystkich świdniczan i mieszkańców naszego powiatu o dołączenie do akcji i pomoc w zrealizowaniu celu.

W całym programie Aktywny Dolny Śląsk do rozdysponowania jest aż milion i 350 tysięcy złotych. Głosować można w następujących kategoriach: sport, kultura, turystyka, niepełnosprawni, seniorzy, wsparcie społeczeństwa obywatelskiego i wsparcie rzemiosła. Głosowanie odbywa się obecnie w pięciu regionach – mieście Wrocław, strefie wrocławskiej, strefie wałbrzyskiej, strefie legnickiej i strefie jeleniogórskiej. Pozytywnie zweryfikowanych zostało w całym województwie aż 159 projektów. W okręgu wałbrzyskim w kategorii sportowej mamy 17 projektów. Dofinansowanie otrzymają przynajmniej 4 projekty z najwyższą ilością głosów. Głosowanie trwa od 13 do 26 maja!

Portal Swidnica24.pl przyłącza się do akcji i zachęca do oddawania głosów na naszych młodych piłkarzy. Nie czekaj, wesprzyj ich już dziś! Oddanie głosu jest darmowe, a cały proces trwa dosłownie minutę.

Skrócony opis projektu
Piąta edycja cyklu turniejów piłkarskich skierowanych do dzieci w wieku od 4 do 12 lat, odbywających się pod hasłem „JAKO Polonia-Stal Świdnica Cup”. Jesienią 2019 roku (9 listopada – 15 grudnia) rozegranych zostanie 6 turniejów, które odbywać się będą w halach OSiR-u Świdnica (Zawiszów) i w Witoszowie Dolnym. Uczestnikami sportowej rywalizacji będą dzieci ze Świdnicy, powiatu świdnickiego, a także goście z dalszych okolic – całego Dolnego Śląska, województw: opolskiego, śląskiego i lubuskiego, a także piłkarze z Czech (m.in. Nachod, Trutnov, Hradec-Kralove). W trakcie sześciu jesiennych turniejów swoje umiejętności zaprezentuje ponad 600 zawodników i zawodniczek, reprezentujących barwy około 60 drużyn. Zachęcanie dzieci do uprawiania sportu i aktywności fizycznej powinno być w dzisiejszych czasach naszym priorytetem. Biorąc pod uwagę wszelkie „niebezpieczeństwa” jakie czyhają na nasze dzieci w postaci komputerów, konsol do gier, czy też smartfonów, sport jest idealną alternatywą.

/MDvR/

Poprzedni artykułWybory do Parlamentu Europejskiego rozpoczęte
Następny artykułGruszka Run – ostatnia szansa na głosowanie