Strona główna Wydarzenia Marcinowice Gruszka Run – ostatnia szansa na głosowanie

Gruszka Run – ostatnia szansa na głosowanie

0

Imprezę biegową pod nazwą Gruszka Run planują zorganizować we wrześniu 2019 roku mieszkańcy Gruszowa. To z ich inicjatywy złożony został projekt do konkursu Aktywny Dolny Śląsk w ramach Dolnośląskiego Funduszu Obywatelskiego. Dzisiaj ostatnia szansa na głosowanie! Patrząc, z jaką pasją mieszkańcy zabrali się do organizacji tej imprezy, to szanse na uzyskanie wsparcia finansowego na to wydarzenie są naprawdę duże.

Pomysł na organizację biegu narodził się w głowie Patrycji Taratuty – młodej, osiemnastoletniej mieszkanki Gruszowa. Patrycja od kilku lat osiąga znaczące sukcesy w imprezach biegowych organizowanych w całej Polsce. Wokół siebie ma dużą grupę zapalonych biegaczy, którzy wspierają ją w tym pomyśle. – Cieszę się, że to co jeszcze niedawno było moim marzeniem, powoli staje się faktem – mówi młoda gruszowianka. – Z dnia na dzień przybywa nowych pomysłów i osób chętnych do współpracy  – dodaje. – Teraz skupiamy się na finałowym głosowaniu w konkursie Aktywny Dolny Śląsk, w którym walczymy o 19 980 zł na organizację biegu.

Motywem przewodnim jesiennego wydarzenia będzie oczywiście gruszka, która zostanie wykorzystana przez organizatorów w kilku punktach programu.

Gruszka Run odbędzie się 7 września 2019 r. W biegu weźmie udział 200 dorosłych  na dystansach 4,5 km i 9 km i 100 młodych biegaczy w kategoriach: 0-4, 5-7 i 8-12 lat. Dla zawodników przewidziano pakiety startowe, medale, a dla najlepszych puchary i nagrody. Przed imprezą uruchomione zostaną zapisy na portalu obsługującym zgłoszenia on-line. Na miejscu przygotowana zostanie przez mieszkańców Gruszowa strefa gastronomiczna dla zawodników i kibiców, profesjonalne biuro zawodów, oznakowanie i zabezpieczenie trasy, linia start/meta, nagłośnienie, ścianka do zdjęć. Przewidziano również zorganizowanie strefy zabaw dla dzieci z urządzeniami rekreacyjnymi i animacjami dla najmłodszych.

Jak zagłosować?

Głosowanie odbywa się na stronie Aktywny Dolny Śląsk przygotowanej przez Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego.

1 mieszkaniec Dolnego Śląska w trakcie trwania całego głosowania może oddać tylko 1 głos Musisz mieć minimum 16 lat.

Wejdź na stronę www.aktywny.dolnyslask.pl, zakładka “Głosuj”  

Wpisz dane do głosowania: imię i nazwisko, pesel i nr telefonu do weryfikacji, kod pocztowy

Wybierz projekt nr 32 Gruszka Run, okręg wałbrzyski, projekt sportowy

Przyjedź 7 września na pierwszą edycję Gruszka Run!

Zaproś do głosowania rodzinę i znajomych

Głosowanie trwa od 13 do 26 maja 2019 r.

Szczegóły dotyczące biegu na www.facebook.com/GruszkaRun

Poprzedni artykułDołącz do głosowania, pomóż spełniać marzenia młodym świdnickim piłkarzom!
Następny artykułPrzez Świdnicę przeszedł marsz rotmistrza Witolda Pileckiego [FOTO/VIDEO]