Strona główna 0_Slider Unikalną drezyną w nowy sezon za pół ceny

Unikalną drezyną w nowy sezon za pół ceny

0

Przejażdżką odrestaurowaną drezyną, którą niegdyś wożono dygnitarzy, miłośnicy kolei będą mogli rozpocząć nowy sezon turystyczny w Muzeum Kolejnictwa w Jaworzynie Śląskiej. Fundacja Ochrony Dziedzictwa Przemysłowego na Śląsku zaprasza już w najbliższy weekend do wszystkich swoich obiektów.

Sezon rozpoczynamy akcją POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY. Od 15 do 17 marca  zwiedzanie i przejażdżki w dwóch obiektach Fundacji – Muzeum Kolejnictwa na Śląsku oraz Walcowni Cynku będzie możliwe w wyjątkowych cenach – niższych  o 50%.


W niedzielę 17 marca fundacja zaprasza na nowość w Rozkładzie Jazdy Muzeum Kolejnictwa czyli prezentacje i przejażdżki 60-letnią zabytkową drezyną M20. Warszawa jeżdżąca po torach pełniła służbę na kolei od końca lat 50-tych XX wieku, a po trwającej dwa lata renowacji odzyskała blask.


Kolejną nową atrakcją w Muzeum Kolejnictwa na Śląsku są warsztaty modelarskie, gdzie uczestnicy zajęć mogą  rozwinąć swoje talenty i zdobyć  doświadczenie w pracy z narzędziami modelarskimi.

Podobną ofertę edukacyjną posiada Młyn Hilberta w Dzierżoniowie, gdzie po zwiedzaniu zabytku organizowane są  warsztaty piernikowe dla dzieci, szkół i osób dorosłych.

Niezbędne informacje znajdują się na stronie www.muzeumtechniki.pl

/opr. red./

Poprzedni artykułPodciąganie na drążku – zalety
Następny artykułStartuje Turniej Wiosny w akrobatyce sportowej