Strona główna 0_Slider Teatr na świdnicką majówkę? Zobaczymy „Żonę do adopcji”

Teatr na świdnicką majówkę? Zobaczymy „Żonę do adopcji” [ROZWIĄZANIE KONKURSU]

0

Już na zakończenie długiego majowego weekendu w Świdnicy, a dokładnie w niedzielę – 5 maja będzie można się wybrać na komedię teatralną „Żona do adopcji”. W sztuce zobaczymy m.in. popularną aktorkę Olgę Borys, znaną z ról chociażby w „Lokatorach”, „Klanie”, „Na wspólnej” czy „Poradach na zdrady”.

W życiu Adama wszystko miało swoje miejsce – dom praca, dom praca. Od czas do czasu jakaś kontrolowana rozrywka. Ale w życiu każdego człowieka przychodzi taka chwila, że nawet dobrze naoliwiona maszyna przestaje funkcjonować i niebo zaczyna walić się głowę. Żona Adama wyjeżdża. Mieszkanie nawiedza natrętny domokrążca i wróżbita. Niespodziewanie pojawia się również Filip, kolega z podstawówki. Do drzwi puka przedstawicielka Ośrodka Adopcyjnego, o której wizycie Adam zupełnie zapomniał. Spokojne dotychczas życie bohatera wypełnia się mnóstwem niedomówień, pomówień i abstrakcyjnych insynuacji. A wszystko przykryte płaszczem „normalności”. Jak rozwiąże się splot dziwnych wydarzeń? Czy prawdziwych przyjaciół rzeczywiście poznaje się w biedzie? Trzeba to zobaczyć – zapraszają na przedstawienie organizatorzy.

Komedię „Żona do adopcji” w reżyserii Jakuba Ehrlicha i w wykonaniu Teatru Old Timers Garage zobaczymy w Teatrze Miejskim w Świdnicy – 5 maja. Spektakl zaplanowany został na godz. 17.00.

Bilety w cenie – 60 zł (parter) / 55 zł (balkon) – do nabycia w sekretariacie Świdnickiego Ośrodka Kultury, w Galerii Fotografii w Świdnicy, a także na stronach: www.bilety.sok.com.pl oraz www.kupbilecik.pl.

Rozwiązanie konkursu!

Dla naszych Czytelników mieliśmy 2 podwójne zaproszenia na spektakl „Żona do adopcji” w Świdnicy. Aby je zdobyć należało odpowiedzieć na pytanie konkursowe: Jak nazywa się autor sztuki „Żona do adopcji”? Chodziło o autora, ale też aktora tej sztuki Marka Pitucha. 2 podwójne zaproszenia otrzymali – Tomasz Błoński oraz Natalia Lipa. Gratulujemy!

/red./

Poprzedni artykułOłówek Pawła: Strajk nauczycieli
Następny artykułDoradcy zawodowi wymieniali doświadczenia