Strona główna 0_Slider Stefano Terrazzino na Dzień Kobiet

Stefano Terrazzino na Dzień Kobiet

0

Lubiany przez panie tancerz i wokalista będzie gwiazdą tegorocznego Dnia Kobiet w Świdnicy. Do wspólnej zabawy od wielu lat zaprasza Liga Kobiet Polskich.

Urodzony w Niemczech syn Sycylijczyków od 2004 roku związany jest z Polską. Naukę tańca rozpoczął jako 16 latek pod presją rodziców, ale przymus przerodził się w pasję i sposób na życie. Popularność Stefano Terrazzino zdobył jako partner gwiazd w popularnych programach rozrywkowych w Polsce i w Niemczech. Z powodzeniem realizuje się także jako piosenkarz.

Świdnicką publiczność porwał podczas koncertu, towarzyszącego Targom Żywności w 2017 roku. Regularnie gości również w jednej ze świdnickich szkół tańca. Terrazzino zaśpiewa dla świdniczanek 9 marca podczas dorocznej uroczystości, organizowanej przez Ligę Kobiet Polskich. W programie gali z okazji Dnia Kobiet znalazł się także wykład lekarza specjalisty medycyny estetycznej. LKP planuje również wręczyć statuetki przyjaciołom organizacji.

Miejsce: sala teatralna ŚOK, Rynek 43
godz. 14.00—16.00, foyer ŚOK: pokazy i porady (m.in. kosmetyki Mary Kay i Z Natury Lepsze — Mydlarnia, Cudo Kombucha Tea, dietetyk) [wstęp wolny]
godz. 16.00, sala teatralna ŚOK: gala [wydarzenia w sali teatralnej — wstęp 5 zł]
godz. 16.30, sala teatralna ŚOK: wykład dr. Andrzeja Kępy
godz. 17.00, sala teatralna ŚOK: koncert Stefano Terrazzino z zespołem

Poprzedni artykułKobiety w Biznesie – spotkanie świdnickich przedsiębiorczyń
Następny artykułKino na Szpilkach na czerwonym dywanie [FOTO]