Strona główna 0_Slider Kino na Szpilkach na czerwonym dywanie

Kino na Szpilkach na czerwonym dywanie [FOTO]

0

Niczym gwiazdy Hollywood podczas oscarowej gali, panie w blasku fleszy przechadzały się po czerwony dywanie w świdnickim Cinema 3D. Ta wyjątkowa edycja Kina na Szpilkach w iście filmowym wydaniu z wieloma konkursami, nagrodami i innymi atrakcjami przygotowana została z okazji Dnia Kobiet. Na zakończenie nie zabrakło premierowego pokazu filmu. Tym razem była to polska komedia romantyczna „Całe szczęście”.

Choć tylko jedna uczestniczek Kina na Szpilkach zdecydowała się na przebranie za filmową postać, to jej kreacja z filmu „Czarny Łabędź” absolutnie zachwycała. Za swój strój otrzymała od Cinema 3D w Świdnicy całoroczny voucher na Kino na Szpilkach. Sama zaś oscarowa edycja Kina na Szpilkach, przygotowana specjalnie z okazji święta kobiet, cieszyła się wielkim zainteresowaniem.

Wchodząc do świdnickiego kina na panie czekał czerwony dywan, ścianka do zdjęć i blask fleszy. W holu szpilkowe gwiazdy mogły skorzystać z cennych porad specjalistów i dowiedzieć się więcej na temat chociażby najmodniejszych fryzur czy trenów w makijażu. Nie zabrakło także wskazówek – jak dbać o cerę, zdrowo się odżywiać czy poprawić kondycję fizyczną. Podczas wydarzenia można było zapoznać się również z ofertami na wakacje lub wycieczkami w słoneczne zakątki świata.

Kolejne atrakcje czekały na szpilkowych gości już na sali kinowej – konkursy partnerów imprezy, pokaz ćwiczeń, które można z powodzeniem wykonywać w domu oraz filmowa zabawa z nagrodami. Tym razem Panie miały za zadanie odegrać przed jurorami i publiczności jedną ze scen filmów, nagrodzonych prestiżowymi statuetkami. Najlepszym okazał się „Gladiator”, a na zwyciężczynie czekały jak na oscarowej gali także emocjonujące przemowy. Filmowy wieczór zakończył premierowy pokaz polskiej komedii romantycznej „Całe szczęście”.

/Tekst: AN/
/Zdjęcia: Dariusz Nowaczyński/

Poprzedni artykułStefano Terrazzino na Dzień Kobiet
Następny artykułOdzyskali skradziony samochód i przyczepę