Strona główna 0_Slider Siatkarka Polonii powołana do kadry Polski!

Siatkarka Polonii powołana do kadry Polski!

0

Bardzo dobry czas ma za sobą ostatnio młoda siatkarka MKS-u Polonia Świdnica z rocznika 2006. Forma Julii Krasoń została dostrzeżona przez trenerów kadry narodowej, a nasza zawodniczka powołana została do reprezentacji Polski młodziczek (rocznik 2005)!

Nasza utalentowana siatkarka w sezonie 2018/2019 uczestniczyła w rozgrywkach Ligi Dolnego Śląska Młodziczek (trener Maciej Leński). Do tego walczyła o punkty wraz ze starszymi koleżankami w lidze kadetek i juniorek. Teraz Polski Związek Piłki Siatkowej w Warszawie powołał Julię Krasoń do kadry Polski młodziczek (rocznik 2005) do szkolenia centralnego w Żyrardowie w terminie od 31 marca do 6 kwietnia. Będzie to jeden z etapów przygotowań biało-czerwonej drużyny do turnieju kwalifikacyjnego do Mistrzostw Europy.

Julia Krasoń otrzymała również powołanie do kadry Dolnego Śląska na konsultację szkoleniową w Twardogórze (29-31 marca), gdzie wraz ze swoimi koleżankami klubowymi – Kingą Fąfarą, Niną Jasiecką i Martyną Zielińską będą trenowały pod opieką Anety Walasek. – Gratulujemy powołania do kadry Polski U-14 oraz powołań do kadry wojewódzkiej. Życzymy wielu sukcesów – mówi szczęśliwa Grażyna Działowska, prezes MKS-u Polonia Świdnica.

/MDvR/