Strona główna 0_Slider Horror w walentynki? Specjalny maraton w Cinema3D

Horror w walentynki? Specjalny maraton w Cinema3D [KONKURS]

0

Na „strasznie” romantyczne chwile zaprasza świdnickie Cinema 3D, które z okazji Dnia Zakochanych przygotowało Antywalentynkowy Maraton Grozy. Podczas specjalnego wydarzenia będzie można zobaczyć trzy mrożące krew w żyłach horrory, w tym premierowo „Zakon Świętej Agaty”.

Antywalentynkowy Maraton w świdnickim kinie rozpocznie się 15 lutego o godz. 23.00. To będzie prawdziwa uczta dla kochających kino grozy. W jej trakcie będzie można zobaczyć trzy przerażające horrory – „Mrok” (2018r.), „Zabij i Żyj” (2018r.) oraz premierowo świetnie zapowiadający się „Zakon Świętej Agaty”. Podczas maratonu obowiązuje dolewka wybranego napoju gratis!

OPISY FILMÓW:

„Mrok” – Ukrywająca się w lasach nieumarła nastolatka (Nadia Alexander) w trakcie polowania spotyka niewidomego chłopca (Toby Nichols), który właśnie wydostał się z rąk przetrzymującego go porywacza. Oboje doświadczyli ogromnego okrucieństwa ze strony dorosłych, co sprawia, że szybko nawiązują bliską więź. Ich zaskakująca przyjaźń i wspólna walka z demonami przeszłości zaczną zbierać krwawe żniwo.

„Zakon Świętej Agaty” – Mary (debiutująca na dużym ekranie Sabrina Kern) – młoda, ciężarna kobieta szuka schronienia w klasztorze na prowincji stanu Georgia. Zakonnice przyjmują ją i obiecują pomoc, ale w zamian oczekują bezwzględnego przestrzegania reguł zgromadzenia i wyrzeknięcia się zepsucia, jakie niesie ze sobą „zewnętrzny świat”. Mary przystaje na te warunki, widząc w klasztorze idealne miejsce dla narodzin dziecka. Z czasem jednak to, co wydawało się bezpiecznym azylem, zaczyna odsłaniać swoją prawdziwą, przerażającą naturę. Czy prześladowana przez widma przeszłości i niemogąca nikomu zaufać Mary, znajdzie w sobie siłę, by wyzwolić się spod kontroli demonicznej matki przełożonej (Carolyn Hennesy) i ocalić duszę swoją oraz nienarodzonego dziecka?

„Zabij i Żyj” – Jackie (Hannah Emily Anderson) i Jules (Brittany Allen) wyjeżdżają do malowniczego domu nad jeziorem, aby uczcić pierwszą rocznicę ślubu. Żadna z kobiet nie spodziewa się, że idylliczne lasy, będące scenerią dla gorącego uczucia, staną się areną przemocy i makabrycznej gry w kotka i myszkę.

 

Wygraj zaproszenie!

Dla naszych czytelników mamy jedno podwójne zaproszenie na Maraton Antywalentynkowy. Aby zdobyć wejściówkę należy w przesłanym na adres [email protected] mailu: wymienić co najmniej trzy filmy z gatunku horror z miłością w tle. Mail powinien zawierać także imię, nazwisko, kontaktowy numer telefonu oraz zgodę na przetwarzanie danych w związku z konkursem. Na odpowiedzi czekamy do 12 lutego do południa. Laureat zostanie poinformowany o zwycięstwie telefonicznie. Powodzenia!

/oprac. AN/
/materiały nadesłane/

Poprzedni artykułRusza nowa świetlica opiekuńczo-wychowawcza w Strzegomiu
Następny artykuł„Muzyczne podróże” na karnawałowym balu podopiecznych PSONI [FOTO]