Strona główna 0_Slider Bardzo ślisko na drogach. Dachowanie w Grochotowie

Bardzo ślisko na drogach. Dachowanie w Grochotowie

7

Gołoledź daje się we znaki. Tuż po godzinie 10.00 na drogach powiatu świdnickiego doszło do pięciu różnych zdarzeń drogowych. Kierowcy zgłaszają, że bardzo ślisko jest na drodze wojewódzkiej nr 374. To właśnie tam, na wysokości Grochotowa doszło do najpoważniejszego wypadku.

Około godziny 10.10 kierujący osobowym Nissanem Juke stracił panowanie nad autem, które wypadło z drogi i dachowało w przydrożnym rowie. Kierowca został zakleszczony w samochodzie, a pomocy musieli udzielić mu strażacy. Około kilometra dalej, także na drodze wojewódzkiej nr 374, do rowu wpadł osobowy Citroen.

Po godzinie 10.00 doszło do kolizji Forda i BMW na drodze Olszany – Modlęcin. Według wstępnych ustaleń policji, jej przyczyną była próba wymuszenia pierwszeństwa. Jeden z kierowców uskarżał się na ból ręki. Został zabrany do szpitala.

W tym samym czasie doszło do stłuczki osobowej Skody Octavia z dostawczym Fordem w Jaworzynie Śląskiej. W tym przypadku obyło się bez rannych. Z kolei około 10.30 do drogowego zdarzenia doszło na trasie Świdnica – Strzegom, na wysokości zjazdu do Tomkowej.

/mn/

fot. Artur Ciachowski

Poprzedni artykułOdzyskali spadek po darczyńcy. Hospicjum w nowej siedzibie
Następny artykułMistrzostwa pierwszej pomocy