Strona główna 0_Slider Kolejny raz otworzyli serca dla świdnickich bezdomniaków

Kolejny raz otworzyli serca dla świdnickich bezdomniaków

0

Po udanym mikołajkowym bazarku, świdnickie schronisko dla bezdomnych zwierząt podsumowuje akcje prowadzone podczas jarmarku bożonarodzeniowego i zbiórki w Galerii Świdnickiej. Znów otworzyły się serca i portfele!

W połowie grudnia w Galerii Świdnickiej odbył się event organizowany wspólnie z Galerią i Schroniskiem dla Zwierząt w Wałbrzychu. – Nasi wolontariusze i wolontariusze z Wałbrzycha wspólnie z podopiecznymi spędzili ten czas na zbiórce karmy, promocji idei adopcji, udzielaniu informacji na temat naszej pracy. Towarzyszyły nam 3 psiaki, z naszego schroniska Betina i Milka, a także 2 kociaki, rodzeństwo do adopcji! Dzięki zbiórce uzbierało się około 50 kg karmy mokrej i ok. 80 kg karmy suchej dla psów i kotów. Nasze schronisko zebrało jeszcze fundusze w ramach zbiórki publicznej: 2279,94 zł – informuje Fundacja Mam Pomysł, prowadząca schronisko.

Wolontariusze wspierani przez psiaki przez trzy dni prowadzili także stoisko na świdnickim jarmarku, oferując rękodzieło i kalendarze na 2019 rok. Udało się pozyskać 4195,75 zł.

Schronisko można wspierać każdego dnia. Szczegółowe informacje o formach pomocy znajdują się na stronie schroniskoswidnica.pl

/opr. red./

Poprzedni artykułŚciął znak, uszkodził samochody
Następny artykułPrezydenci idą w ślady Biedronia, ale nie w Świdnicy