Kolejny groźny wypadek na drodze krajowej nr 35. Na wyjeździe z Pszenna w kierunku Wrocławia doszło do zderzenia dwóch samochodów. Pomocy medycznej wymagały dwie kierujące autami.
Do zderzenia osobowego Forda z Citroenem doszło około godziny 14.20 na skrzyżowaniu ulic Wrocławskiej i Działkowej w Pszennie.
W wyniku zderzenia w jednym z samochodów zakleszczona została podróżująca nim kobieta. Pomocy udzielili jej strażacy oraz zespół pogotowia ratunkowego. Została przewieziona do szpitala. Wsparcia medycznego wymagała także kobieta kierująca drugim autem.
Na miejscu występowały utrudnienia w ruchu. Zablokowany był pas w kierunku Wrocławia.
/mn/
fot. Dariusz Nowaczyński







![Wypalanie traw to śmierć i zniszczenie. I wysokie kary [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/03/pozar-trwa-OSP-Jaroszow-2-100x75.jpg)

![Dzień Kobiet z wyjątkowym prezentem od Anity Lipnickiej. Co szykuje znana i lubiana polska wokalistka w Świdnicy? [KONKURS]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/01/Anita-Lipnicka-materialy-promocyjne-wyslane-przez-artystke-100x75.jpg)
![European Jazz Collective już za tydzień zagra na Świdnickich Nocach Jazzowych [ROZWIĄZANIE KONKURSU]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/01/European-Jazz-100x75.jpg)