Strona główna 0_Slider Przyjaciele zwierają szyki dla Ksawerego i Anny. Dołącz, baw się i pomagaj!

Przyjaciele zwierają szyki dla Ksawerego i Anny. Dołącz, baw się i pomagaj!

0

Są pełni empatii i wiary, że choroby da się pokonać! Lokalne społeczności organizują zawody sportowe i pikniki, których celem jest zebranie środków na leczenie i rehabilitację. Walczącej z rakiem Annie Marszałek dedykowane są biegi przełajowe w Bystrzycy Górnej, dla Ksawerego Zbroszczyka, chłopca po udarze, szykowany jest festyn charytatywny przy ul. Ułańskiej w Świdnicy.

Dla Anny Marszałek

Anna Marszałek choruje na złośliwy nowotwór kości. Dojazdy na leczenie i dodatkowe terapie są bardzo kosztowne. Panią Anne wspiera grono sprawdzonych przyjaciół, którzy niedawno zorganizowali zakończony sukcesem festyn. Tym razem do akcji włączają się biegacze. Już w najbliższą sobotę, 6 października na boisku w Bystrzycy Górnej Stowarzyszenie Trzy Sosny przy wsparciu klubów sportowych i instytucji gminnych organizuje VI Biegi Przełajowe „Razem po odnowę”. Zmaganiom będzie towarzyszyła loteria fantowa i zbiórka na leczenie Anny Marszałek. Początek o godzinie 11.00.

Annę Marszałek można wspierać każdego dnia TU.

Dla Ksawerego

Ksawery urodził się zdrowy i rozwijał się świetnie. W styczniu ubiegłego roku doznał udaru, co jest niezwykle rzadkie u tak malutkich dzieci. Część twarzy i ciała dziecka uległa paraliżowi. Ksawery ma szanse na powrót do zdrowia, ale wymaga stałej rehabilitacji. I właśnie na ten cel zbierane będą datki podczas festynu, który za dwa tygodnie niedzielę, 14 października, odbędzie się na terenie kompleksu rekreacyjnego przy ul. Ułańskiej. Start o godzinie 12.00.  Na uczestników czeka moc atrakcji – mecze i pokazy sportowe, przejażdżki na motocyklach, grill i loteria fantowa.

Rehabilitację Ksawerego można wspierać każdego dnia: