Strona główna Zwierzaki Przygarnij kota przed zimą

Przygarnij kota przed zimą

1

Na domy czekają trzy śliczne, działkowe kotki i jeden  kocurek. Idzie jesień, a wraz z nią zimne noce. Ciężko też będzie im przetrwać zimę. Na działkach bywa różnie. Są dobrzy ludzie, którzy dokarmiają i o koty dbają, ale są też tacy, którzy poniewierają nimi i przeganiają. Dlatego szukamy tym młodym kociakom bezpiecznych domów i kochających właścicieli. Na pewno się odwdzięczą mruczeniem, przytulaniem i grzaniem kolan w długie zimowe wieczory.

Kociaki przyzwyczaiły się już trochę do wolności, dlatego dobrze byłoby, aby w nowych domach miały możliwość wychodzenia na zewnątrz. Kotki Tekla, Dalia i Stokrotka mają po ok. 4 miesiące, a kocurek Maniuś niecały rok.
Będą zaszczepione i w przyszłości wysterylizowane na koszt TOZ-u.

Tekla – czarna piękność w białych skarpetkach, z białym krawatem i wspaniałymi białymi wąsami. Bardzo ciekawska, energiczna łobuziara.
Stokrotka – biała kicia z ciemnym ogonkiem i ciemnymi plamkami na głowie. Garnie się do człowieka i też lubi się bawić, ale jest trochę spokojniejsza.
Dalia – całkiem czarna, błyszcząca iskierka. Jest najbardziej zdystansowana, ale zrobić z niej przytulankę nie będzie trudno. Nie lubi się fotografować.
Maniuś – biało – szary. Jego ulubionym zajęciem jest przytulanie się i byłby bardzo szczęśliwy, gdyby miał do kogo. Tak na stałe. Jest grzeczny i raczej spokojny. Więcej informacji i adopcja pod numerami  600 198 995 i 602 346 758.

/Ogłoszenie TOZ Świdnica/