Strona główna 0_Slider Dla kogo piłkarskie derby powiatu? Świdnica – Żarów

Dla kogo piłkarskie derby powiatu? Świdnica – Żarów [RELACJA LIVE]

0

Piłkarze Dabro-Bau Polonii Stali Świdnica podejmują dziś na swoim boisku beniaminka grupy wschodniej IV ligi – Zjednoczonych Żarów. Początek meczu o godz. 15.00, zapraszamy na tekstową relację LIVE i przypominamy o częstym odświeżaniu strony.

Około 10 minut do rozpoczęcia spotkania.

rozpoczynamy spotkanie.

Skład Dabro-Bau Polonii Stali: B. Kot, Kozachenko, Sowa, Białas, Ł. Kot, Białasik, Filipczak, Szuba, Traczykowski, Baumgarten, Myrta

Skład Zjednoczonych: M. Hruszowiec, Szewczyk, Szuba, Uszczyk, Baziak, Wojnowski, Gawryszewski, Łagiewka, Khvostenko, Czoch, Sajdak

4′ – z rzutu wolnego uderza Szuba – piłkę łapie Hruszowiec.

6′ – kolejna bardzo dobra akcja świdniczan, z piłką mija się Baumgarten, uderzać próbuje jeszcze Szuba, lecz i tym razem górą Hruszowiec.

7′ – trwa napór gospodarzy, będący w bardzo dobrej sytuacji Traczykowski niestety minął się z piłką.

9′ – strata piłki w środku pola, Zjednoczeni wychodzą ze swoją akcją i na raty pakują piłkę do siatki. Po golu Radosława Wojnowskiego jest 1:0 dla Zjednoczonych!

11′ – Baziak – żółta kartka

14′ – świetna szansa na wyrównanie dla gospodarzy, Myrta ubiegł Hruszowca, ale strzelił minimalnie niecelnie.

19′ – seria rzutów rożnych dla świdniczan, ale bez efektu. Przed momentem strzelał Ł. Kot, lecz bardzo niedokładnie.

25′ – kompletnie nie układa się ten mecz polonistom, strata goni stratę i w efekcie już od dłuższego czasu nie jesteśmy w stanie zagrozić bramce Zjednoczonych.

29′ – Wojnowski – żółta kartka.

32′ – Traczykowski bardzo dobrze dogrywa teraz do Baumagartena, ten obija tylko słupek!

39′ – cały czas gospodarze starają się szybko przejmować piłkę i grać na połowie żarowian. Jak na razie niezbyt wiele z tego wynika.

45′ – koniec pierwszej połowy – Zjednoczeni prowadzą 1:0.

46′ – rozpoczynamy drugą połowę – zmiana w drużynie gospodarzy: Szczygieł zastępuje Szubę.

52′ – od początku drugiej odsłony zdecydowaną inicjatywę przejęli piłkarze ze Świdnicy. Przyjezdni ograniczają się do kontr, przed momentem Uszczyk po szybkiej akcji strzelił obok bramki Kota.

53′ – od początku drugiej połowy jest więcej przerw niż samej gry. Co chwilę kolejni zawodnicy gości padają na murawę, potrzebując pomocy fizjoterapeuty.

54′ – bardzo mocno uderzał Baumgarten, futbolówka minęła światło bramki.

58′ – blisko gola Kozachenko, piłka po strzale naszego obrońcy i delikatnym rykoszecie przeszła obok dalszego słupka bramki Hruszowca.

60′ – Kozachenko – żółta kartka

65′ – na bramkę uderza Szczygieł, piłka bez trudu wpada w dłonie bramkarza Zjednoczonych.

71′ – świdniczanie znakomicie wymanewrowali obronę Zjednoczonych – Szczygieł trafiana 1:1!!!

72′ – biało-zieloni poszli za ciosem – Białasik mocnym uderzeniem pokonuje Hruszowca, zmieniając rezultat na 2:1!!!

73′ – Brzeziński zastępuje Traczykowskiego

75′ – Białasik po raz drugi trafia do sieci po zespołowej akcji świdnickiego zespołu. Świdnica wygrywa już 3:1!!!

76′ – Jagieła zmienia Białasa.

78′ – kolejna bardzo dobra sytuacja gospodarzy – Myrta uderza jednak wprost w Hruszowca.

81′ – Do Carmo zastępuje na boisku Baumgartena.

83′ – Roman wchodzi na boisko za Myrtę.

88′ – żarowianie ambitnie walczą choćby o złapanie kontaktu i strzelenie tego drugiego gola, lecz brakuje im argumentów.

koniec meczu – Świdnica wygrywa 3:1!

Poprzedni artykułTomasz Owsiany: Czas ulepszyć Zawiszów
Następny artykułŚwidnica wczoraj i dziś. Ul. Jodłowa – dworzec Świdnica Przedmieście