Strona główna 0_Slider Jak spędzacie lato?

Jak spędzacie lato? [ROZWIĄZANIE KONKURSU]

0

Odwiedziny w zoo, jazda na torze kartingowym czy dobre kino? Takie wspaniałe nagrody przygotowaliśmy dla naszych czytelników w ramach letniego konkursu, organizowanego wspólnie ze świdnickim Cinema3D, M3RACING w Świdnicy oraz ZOOŁączna w pobliżu Mieroszowa. By je zdobyć, wystarczyło przesłać do nas zdjęcie, przedstawiające jak spędzacie lato. Kto znalazł się w gronie laureatów?

Jednym z niezwykle ciekawych miejsc, idealnych na spędzanie letniego czasu z rodziną, jest chociażby ogród zoologiczny położony niedaleko Mieroszowa. Farma założona przez pasjonatów ma blisko 12 ha i można na niej spotkać ponad 100 gatunków zwierząt z całego świata, w tym tygrysy, kangury, surykatki, antylopy, wilki polarne, lemury katta, gibony białorękie czy gerezy abisyńskie. W ramach naszego letniego konkursu można było wygrać aż pięć rodzinnych biletów (2 dorosłych + 2 dzieci) ZOO Farmy w Łącznej. Otrzymali je: Ola Sikora, Ewa Gajdzińska, Łukasz Jóźwiak, Agnieszka Białoń i Małgorzata Nowicka.

Wakacje to idealny czas, by być na bieżąco z najgorętszymi premierami. Bajka, film akcji czy może dobra komedia? Na nowości i najlepsze filmy zaprasza Cinema 3D w Świdnicy, które dla naszych czytelników w ramach konkursu przygotowało bilety na seanse oraz kupony barowe, które można wymienić na małe zestawy. Zdobyli je: Grażyna Syska (2 bilety+2 kupony barowe) oraz Brygida Lurka (2 bilety+2 kupony barowe).

Lato zachęca również do rozwijania zainteresowań. Pasję rajdowca będą mogli rozbudzić na torze kartingowym M3RACING, przy ul. Westerplatte 56 w Świdnicy, kolejni laureaci naszego letniego konkursu. Zaproszenia na darmową jazdę 8 min. Quick Race dla grupy Senior, czyli powyżej 15 roku życia, otrzymali: Piotr Owczarek (4 vouchery), Marzena Sudoł (4 vouchery) oraz Mariusz Adamczyk (2 vouchery jazdę 8 min. Quick Race + 2 bilety do Cinema3D).


Gratulujemy! Jednocześnie dziękujemy za wszystkie przesłane do nas fotografie i zapraszamy do kolejnych konkursów na portalu Świdnica24.

Jak spędzają lato nasi czytelnicy? Poniżej prezentujemy zdjęcia laureatów naszego konkursu:

Zabawę na torze saneczkowym w Jedlinie Zdroju poleca Piotr Owczarek.

Urokliwe kolorowe jeziorka odkrył Mariusz Adamczyk w Rudawach Janowickich, 50 km od Świdnicy.

Zbiorników wodnych i zalewów nie brakuje też w powiecie świdnickim. A co robić w wolny czas nad wodą? Można na przykład rodzinnie powędkować jak chociażby Ola Sikora.

Nie musi być nudne także lato w mieście. Do aktywnego spędzania wakacji zachęca Ewa Gajdzińska, która wraz z dziećmi odwiedziła na rowerach unikatowego w skali świata tzw. ,,srającego chłopka”. – Ale dzieciaki miały ubaw – komentuje czytelniczka.

Na kajaki nad zalewem Witoszówka wybrała się natomiast Brygida Lurka.

 

W Świdnicy upalne dni można spędzić także przy fontannie na przykład przy ul. Wałowej. To ukochane miejsce syna Łukasza Jóźwiaka.

Lato nad morzem? Wielu z nas tak właśnie uwielbia spędzać ten letni czas, o czym przekonuje chociażby Małgorzata Nowicka.

Nad morze wybrała się także wraz z córeczką Agnieszka Białoń.

Dla Marzeny Sudoł również nie ma niczego przyjemniejszego niż szum morza. Najważniejsze jednak, by odpoczynek dzielić z ukochanym mężem.

Wakacje dają możliwość zwiedzenia wielu pięknym miejsc w Polsce. Grażyna Syska zaznaczyła je na swoim kolażu.

/red./

 

Poprzedni artykuł8 kolizji i 4 wypadki w ciągu ostatniej doby. Policja apeluje o ostrożność
Następny artykułŚwiebodzicki dworzec gotowy. Trwa remont peronów