Strona główna 0_Slider Zboczeniec obnażał się pod szkołą

Zboczeniec obnażał się pod szkołą

6

Kilka dni temu świdniccy strażnicy miejscy zostali wezwani na plac Wojska Polskiego. Mieszkańcy zgłaszali, że kręci się tam mężczyzna, który obnaża się na widok przechodzących obok kobiet. Ekshibicjonisty nie udało się złapać.

Zgłoszenie o zboczeńcu trafiło do strażników w miniony wtorek, około godziny 8.40. – Miało to miejsce na pl. Wojska Polskiego, nieopodal Szkoły Podstawowej nr 315. Po skontrolowaniu wskazanego miejsca oraz ulic przyległych strażnicy nie napotkali opisanego przez zgłaszającą osobnika. O zgłoszeniu została powiadomiony Dyżurny Komedy Powiatowej Policji – mówi Jacek Budziszewski ze świdnickiej straży miejskiej.

Patrole straży kontrolowały okolicę, w której miał się pojawiać ekshibicjonista także tego samego dnia i w dniach kolejnych. Nie napotkano jednak na opisywanego przez zgłaszających mężczyznę.

W wypadku bycia świadkiem takiego zdarzenia prosimy o powiadomienie odpowiednich służb pod numery telefonów 112 Europejski Numer Alarmowy 997 Policja i 986 Straż Miejska – przypomina Budziszewski.

/SM Świdnica, opr. mn/