Strona główna 0_Slider Piłkarze Polonii-Stali grają z liderem tabeli

Piłkarze Polonii-Stali grają z liderem tabeli [RELACJA LIVE]

0

Przed nami kolejny mecz o czwartoligowe punkty. Ekipa Polonii-Stali Świdnica podejmuje na własnym terenie lidera tabeli – Foto-Higienę Gać. Zaczynamy o godz. 17.00, zapraszamy na tekstową relacją live i przypominamy o częstym odświeżaniu strony.

Za kilka minut rozpoczynamy spotkanie.

Rozpoczynamy mecz

Skład Polonii-Stali. B. Kot, Jagieła, Białas, Skowroński, Kozachenko, Łuszkiewicz, Filipczak, Szuba, Szczygieł, Matwiejko, Myrta

Skład Foto-Higieny: Mazur, Dołgan, Józefkiewicz, Kucyniak, Orzechowski, Tarnov, Wargin, Cieśla, Mazur, Kubacki, Gancarczyk

6′ – dość szybkie tempo meczu, ale na razie bez groźniejszych sytuacji

7′ – Gancarczyk uderza z rzutu wolnego – bardzo niedokładnie

9′ – z kontrą zabierają się świdniczanie, piłkę w ostatniej chwili wyłuskuje Tarnov

11′ – Kubacki strzela z okolicy 16. metra – piłka wysoko ponad bramką

13′ – bardzo groźna sytuacja gospodarzy, Myrta o0 włos nie wpakował piłki do sieci – brakło centymetrów!

20′ – coraz groźniej zaczynają atakować świdniczanie, podchodząc do lidera bez jakiegokolwiek respektu. Kilka dośrodkowań z rzutów rożnych, ale skutecznie wybronili się goście

26′ – bardzo dobrze z dystansu uderzał Kozachenko – piłkę z trudem złapał ostatecznie Mazur i wciąż mamy 0:0

30′ – pół godziny gry za nami – w Świdnicy wciąż bez goli

34′ – kolejna dobra okazja świdnickiego zespołu – Myrta z 16 metrów niestety chybił

42′ – ostatnie minuty należą do gości, przed momentem uderzał Kubcki, ale piłkę złapał Kot

koniec pierwszej połowy – mamy remis 0:0

zaczynamy drugą połowę

48′ – Skowroński – żółta kartka

53′ – bardzo brutalnie potraktowany przez rywali został Filipczak – konieczna jest zmiana. W jego miejsce Madej

62′ – obie ekipy walczą dziś o pełną pulę, szybkie tempo meczu, na boisku zaczyna robić się coraz więcej miejsca

63′ – Gałaszewski w miejsce Tarnova

70′ – w ostatnich minutach przewagę uzyskali piłkarze z gminy Oława – strzelał z 18 metrów Kucyniak, lecz bardzo niedokładnie

72′ – niestety strzał z dystansu Gałaszewskiego zaskakuje Kota i mamy 1:0 dla Foto-Higieny. Piłka niefortunnie skozłowała tuż przez naszym bramkarzem i mocno go zaskoczyła!!!

76′ – Matwiejko – żółta kartka

79′ – Mazanka zmienia Matwiejkę

82′ – w ostatnich minutach zamknęliśmy rywali na własnej połowie, ale zasieki obronne Foto-Higieny działają bez zarzutu

83′ – Florian zmienia Łuszkiewicza

koniec meczu – przegrywamy z liderem tabeli 0:1!