Strona główna 0_Slider Britti czeka na nowy dom

Britti czeka na nowy dom [Aktualizacja]

0

Aktualizacja 13.03.2018: Britti nadal czeka na nowy dom. 

Niesamowicie spokojna i cichutka suczka idealnie sprawdzi się jako psiak domowy. Britti choć nie narzuca się, lubi być otoczona kochającymi ją osobami. Adopcję prowadzi Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Świdnicy.

Britti trafiła do instytucji pod koniec stycznia tego roku. – Błąkała się wraz dwoma innymi psami na ul. Wrocławskiej w Świdnicy. Najprawdopodobniej właścicielom psy są już niepotrzebne, gdyż nikt ich nie szukał, pomimo tak długiego czasu pobytu w schronisku – opisują sytuację pracownicy instytucji.

Suczka jest bardzo delikatną damą. – Potrzebuje cichego i spokojnego domu. Nie polecamy jej jako towarzyszki rodziny z dziećmi. Lubi kontakt z człowiekiem i pomimo niepewności, wygląda za swoimi opiekunami. Chętnie spaceruje i jest w tym wszystkim spokojna i cichutka – przedstawiają psiaka.

Britti idealnie sprawdzi się jako psiak domowy, szczególnie samotnej osoby. – Nie narzuca się, ale próbuje zachęcać do kontaktu swoich opiekunów. Lubi mieć węższe grono kochających ją osób. Suczka akceptuje inne psy i koty. Nie jest szczekliwa, nie niszczy, a potrzeby załatwia na wybiegu – dodają.

Kontakt do schroniska znajdziesz TUTAJ.

/Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Świdnicy/

Poprzedni artykułILUZJA | MENTALIZM | SHOW – sobotni wieczór w Białej Damie
Następny artykułUlica Królowej Elżbiety w Świebodzicach otwarta [FOTO]