Strona główna Temat dnia ILUZJA | MENTALIZM | SHOW – sobotni wieczór w Białej Damie

ILUZJA | MENTALIZM | SHOW – sobotni wieczór w Białej Damie

0

Już w najbliższą sobotę 17 lutego Multipub Biała Dama zaprasza na alternatywny wieczór walentynkowy nie tylko dla zakochanych. Niezwykłą gwiazdą wieczoru pełnego oparów iluzji będzie utalentowany mentalista.

Adrian Rajczakowski to laureat V Dolnośląskiej Gali Talentów. Twórca kanału Theory67 w serwisie YouTube, który zrzesza prawie 9 000 stałych widzów i cieszy się się uznaniem wielu adeptów sztuki iluzji oraz zawodowych iluzjonistów. Jego filmy o tematyce iluzjonistycznej zostały obejrzane ponad 1 000 000  razy. Na swoim koncie ma ponad 200 pokazów na terenie całej Polski, podczas których zgromadził ponad 50 000 publiczności. Jest jednym z kilku polskich mentalistów oraz autorem scenicznego spektaklu mentalistycznego utrzymanego w stylistyce teatralnej pt. „ERGO SUM”. Adrian Rajczakowski jest certyfikowanym ekspertem w dziedzinie mikroekspresji oraz prowadzącym warsztaty poświęcone zagadnieniu komunikacji niewerbalnej.

Do wspólnej zabawy w klimatycznym wnętrzu średniowiecznej piwnicy zapraszamy w sobotę 17 lutego o godzinie 19:00. Multipub Biała Dama, ul. Pułaskiego 16.

Rezerwacje stolików na minimum 4 osoby przy zakupie biletów: 10,- PLN w przedsprzedaży / 15,- PLN w dniu imprezy.

Szczegóły na https://www.facebook.com/events/1644358102276808/

/artykuł nadesłany/

Poprzedni artykuł„Twarze Polaków”. Weź udział w sesji fotograficznej
Następny artykułBritti czeka na nowy dom [Aktualizacja]