Strona główna 0_Slider Maraton zumby dla chorej nauczycielki

Maraton zumby dla chorej nauczycielki

0

Jest niezwykle lubianą nauczycielką, a do dzieci miała wrócić w styczniu tego roku. Niestety, doszło do nawrotu choroby. Katarzyna Popek, wychowawczyni świetlicy w Szkole Podstawowej nr 2 w Świebodzicach potrzebuje wsparcia w dalszej walce z nowotworem. Chce ją wesprzeć szkolna społeczność i przyjaciele. 27 stycznia zapraszają na Maraton Zumby „Razem dla Kasi”.

Kasia jest zapaloną entuzjastką górskich wycieczek, wspaniałą przyjaciółką, cudowną matką i fantastyczną nauczycielką. Od 2016 walczy z ostrą białaczką szpikową, w styczniu 2017 roku przeszczepiono jej szpik, wszystko szło super. Niestety, na początku tego roku  okazało się, że doszło do wznowy. Kasia obecnie jest po drugim przeszczepie szpiku i wraca do sił w domu – piszą inicjatorzy akcji dodając, że mimo ciężkiej choroby pani Katarzyna wciąż troszczy się o innych i sama angażuje się w pomoc dla osób walczących z ciężkimi chorobami. Potrzebuje jednak wsparcia finansowego na dalsze leczenie.

Datki będą zbierane podczas maratonu zumby, który rozpocznie się 27 stycznia o godzinie 16.00 na terenie SP nr 2 w Świebodzicach. Tańcowi towarzyszyć będą liczne atrakcje. O zabawy dla dzieci zadba Karolandia, będą również fit słodkości, porady trenerów personalnych i pokaz pierwszej pomocy.

Wszystkie środki zebrane podczas maratonu zostaną przeznaczone na dalsze leczenie Katarzyny Popek.

/opr. red./