Strona główna 0_Slider Zostań św. Mikołajem Hektorka i podaruj mu dom

Zostań św. Mikołajem Hektorka i podaruj mu dom [Aktualizacja]

0

Aktualizacja: Hektorek został adoptowany przez dziewczynkę, która chciała adoptować innego psiaka, który znalazł już nowy dom.

Po 9 miesiącach tułaczki i życia w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt uroczy Hektor wciąż szuka miejsca dla siebie. Psiak w typie owczarka niemieckiego jest uwielbiającym aktywność fizyczną indywidualistą. Czy w końcu uda się mu się znaleźć kochający dom?

Minęło już 9 miesięcy od kiedy psiak w typie owczarka niemieckiego stał się podopiecznym Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Świdnicy. Uroczy psiak lubi aktywność fizyczną. Pies jest indywidualistą i nie toleruje innych zwierzaków. Nie zaakceptuje także dzieci.

Psiak polecany jest do domu z ogródkiem. Jak wskazują pracownicy świdnickiego schroniska może stać się także psem kojcowym. – Jeśli ma mieszkać w kojcu, to wyłącznie dostosowanym do wielkości psa, z którego będzie wypuszczany na wybieg i wyprowadzany na spacery. Musi mieć budę ocieploną styropianem lub wełną mineralną – zaznaczają pracownicy instytucji.

Zapoznaj się z Hektorem, napisz do nas, odwiedź go w schronisku! Może zostanie Twoim przyjacielem na dobre i złe – dodają.

/oprac./
/Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Świdnicy/

Poprzedni artykułSiwa Rosa z odblaskami i kucyki dla najmłodszych [FOTO]
Następny artykułZa pieniądze z nagrody obdarowali zwierzaki w schronisku [FOTO]