Strona główna 0_Slider Pucharowe derby powiatu! Karolina – Polonia-Stal

Pucharowe derby powiatu! Karolina – Polonia-Stal [RELACJA LIVE]

0

To będzie z pewnością ciekawe widowisko piłkarskie. O awans do półfinału Pucharu Polski na szczeblu okręgu wałbrzyskiego, gospodarze – Karolina Jaworzyna Śląska podejmują na własnym terenie Polonię-Stal Świdnica. Początek relacji o 16.00, zapraszamy i przypominamy o częstym odświeżaniu strony.

Do startu meczu około 10 minut!

Skład Karoliny: Wajdzik, Wilk, Szyszka, Pawela, Mróz, Piątek, Ignatowicz, Pyda, Czernicki, Tatuśko, Matwiejko

Skład Polonii-Stali: B. Kot, Skowroński, Salamon, Białas, Ł. Kot, Somala, Sowa, Szczygieł, Jagieła, Tragarz, Myrta

Rozpoczynamy mecz

2′ – zderzenie Białasa ze Skowrońskim, ten pierwszy opatrywany poza boiskiem

4′ – Kuba wraca już na boisku, gramy po jedenastu

7′ – bardzo dobra okazja polonistów – piłkę po strzale głową Szczygła broni Wajdzik

12′ – Myrta wychodzi sam na sam z Wajdzikiem, niestety za mocno wypuszcza piłkę i ta pada łupem bramkarza!

13′ – Ł. Kot faulowany w polu karnym – Świdnica ma jedenastkę. Robert Myrta na 1:0!!!

19′ – bardzo dobra zespołowa akcja świdniczan, goście kończą zablokowanym strzałem Tragarza

20′ – Ignatowicz z dystansu obok bramki

26′ – znakomita szansa na podwyższenie rezultatu, Jagieła będą w dobrej okazji przed Wajdzikiem nie zdołał czysto trafić w piłkę. Ja na razie wyraźna przewaga świdnickiego zespołu.

28′ – Szczygieł – żółta kartka

35′ – kolejne groźne akcje polonistów – brakuje precyzji

38′ – Ignatowicz z rzutu wolnego prosto w mur

44′ – błyskawiczna kontra świdniczan, Myrta w sytuacji sam na sam pokonuje Wajdzika!!!

Gospodarze mają pretensje, twierdząc, że przy odbiorze piłki Mróz był faulowany w polu karnym. Sędziowie są jednak zupełnie innego zdania.

koniec pierwszej połowy – Polonia-Stal zasłużenie prowadzi 2:0!

rozpoczynamy drugą połowę, tak grającej Jaworzynie Śląskiej raczej nie uda się zagrozić świdniczanom. Ptak zastępuje Pawelę

50′ – Sowa z rzutu wolnego – mocną próbę broni Wajdzik

52′ – Karolina zamknięta w hokejowym zamku

53′ – Kucharski i Łuszkiewicz w miejsce Szczygła i Somali

58′ – indywidualna akcja Tragarza, skrzydłowy próbuje odgrywać do Sowy, ale niecelnie

62′ – Tragarz przegrywa pojedynek sam na sam z bramkarzem, do piłki dopada Sowa, odgrywa do Myrty i jest 3:0!!!

63′ – Kozachenko zmienia Tragarza

66′ – Borowy w miejsce Piątka

72′ – zmiana w świdnickim zespole – Roman zastępuje strzelca 3 goli – Myrtę

76′ – z boiska schodzą Mróz i Czernicki, w ich miejsce Putaj i Adamowicz

78′ – Jagieła dogrywa wzdłuż pola karnego, akcję kończy Kozachenko! 4:0!!!

85′ – mecz pod pełną kontrolą Polonii-Stali, Jaworzyna jest całkowicie bezradna

90′ – koniec spotkania – 4:0 dla Świdnicy!