Strona główna Polityka Oświadczenie Anny Zalewskiej

Oświadczenie Anny Zalewskiej

30

Oświadczenie poseł Anny Zalewskiej:
„W związku z artykułami p. Jacka Harłukowicza, z dnia 13,14 i 30 lipca 2017 roku opublikowanych na łamach Gazety Wyborczej, którego treść jest powielana na Państwa portalu oświadczam:
Każda moja parlamentarna kampania wyborcza, także ta w 2015 roku, była prowadzona zgodnie z zapisami ustawy z 5 stycznia 2011 roku – Kodeks wyborczy i innymi bezwzględnie obowiązującymi przepisami prawa i żadna z nich, nie była finansowana z funduszy pochodzących z PCK. Potwierdzają to prawidłowo sporządzone i transparentne sprawozdania finansowe przedłożone do Państwowej Komisji Wyborczej po ich zakończeniu.
Pragnę podkreślić, że po złożonych doniesieniach do prokuratury, działalność wrocławskiego oddziału PCK została poddana wnikliwej analizie wraz z objęciem nadzoru nad śledztwem przez Prokuratora Generalnego. Tworzenie i rozpowszechnianie zmanipulowanych, nieprawdziwych i krzywdzących treści na mój temat skutkujących budowaniem negatywnych skojarzeń wobec mojej osoby zmierza tylko i wyłącznie do zdyskredytowania mnie w oczach opinii publicznej oraz naraża na utratę zaufania potrzebnego do wykonywania mandatu posła.

Autora szkalujących mnie tekstów wzywam niezwłocznie do ich usunięcia z przestrzeni medialnej oraz publikacji sprostowania. W przeciwnym wypadku rozważę podjęcie zdecydowanych kroków, zmierzających do wyciągnięcia odpowiednich konsekwencji prawnych.”

Poprzedni artykułDzieci przejęły władzę nad miastem [FOTO]
Następny artykułJak wybrać najlepszy kocioł c. o.