Strona główna 0_Slider „Kino Gdynia” pełne wspomnień. Teledysk już w sieci

„Kino Gdynia” pełne wspomnień. Teledysk już w sieci [WIDEO]

1

Wideoclip ze świdnickiego ponad 100-letniego kina, jednego z najstarszych i najpiękniejszych w Polsce, można już oglądać w sieci. Teledysk do piosenki „Kino Gdynia” ma promować najnowszy debiutancki album „Odpalamy” świdnickiego zespołu Ditroit.
Zapach ponad 100-letniego kina z ul. Zygmuntowskiej w Świdnicy i wspomnienia z seansów unoszą się nad najnowszym teledyskiem do piosenki „Kino Gdynia” świdnickiej formacji Ditroit. Wydany singiel ma promować zbliżający się wielkimi krokami debiutancki album „Odpalamy”. – Charakterystyczne „szarpane” gitary, pulsująca sekcja, zabawny tekst, tak w skrócie można scharakteryzować nową propozycję zespołu. Utworem tym, grupa oddaje hołd niezwykle kultowemu miejscu na mapie ich miasta – opisują klimat utworu członkowie zespołu Ditroit.
Muzycy przez ostatnie tygodnie uparcie dążyli do zrealizowania teledysku w murach Kina Gdynia. – Splot szczęśliwych sytuacji pozwolił, byśmy po latach spotkali się dokładnie w tym samym miejscu, o którym śpiewają. Możliwość nagrania teledysku, zwiedzenia tego magicznego (od lat zamkniętego) miejsca bogatego w masę wspomnień i wzruszeń uczynił ze zwykłej soboty jeden z najlepszych dni w naszym życiu – dodają.

Teledysk miał dziś swoją premierę w sieci.

/oprac./

Poprzedni artykuł12-letni utalentowany świdniczanin zagra festiwalowy koncert
Następny artykułWarsztaty bębniarskie i strefa dzieci na Regałowisku