Strona główna Kultura Warsztaty bębniarskie i strefa dzieci na Regałowisku

Warsztaty bębniarskie i strefa dzieci na Regałowisku

0

Coś starego, coś nowego! Podczas XIX edycji festiwalu Regałowisko w Bielawie uczestnicy ponownie będą mogli wziąć udział w warsztatach gry na bębnach afrykańskich. W tym roku rusza także Festiwalowa Strefa Dziecka.


Podobnie jak w roku ubiegłym, warsztaty gry na bębnach afrykańskich zostaną zorganizowane 18 i 19 sierpnia (piątek i sobota). Prawdziwego afrykańskiego bicia będą uczyli członkowie zespołu Foliba. Zajęcia będą bezpłatne dla wszystkich festiwalowiczów. Zachęcamy do zabrania ze sobą swoich djembe, ale zapominalscy niech się nie martwią – w razie potrzeby uczestnikom zostaną udostępnione bębny.


W tym roku wychodzimy również naprzeciw potrzebom rodzin: dumnie prezentujemy Wam pierwszą w historii Regałowiska strefę dla Waszych pociech. Festiwalowa Strefa Dziecka to zlokalizowane w bliskim sąsiedztwie basen, plaża, zabawki wodne, rowery, kajaki i strzeżona plaża. Nie zapomnijcie by zabrać ze sobą ręczniki! – zachęcają organizatorzy.

Zachęcamy do kupowania biletów już teraz – karnet na XIX edycję Regałowisko Bielawa Reggae Festiwal do 13 sierpnia kosztuje tylko 60 złotych. Więcej informacji na www.regalowisko.pl

Trwa sprzedaż ostatniej puli biletów na Regałowisko Bielawa Reggae Festiwal w promocyjnej cenie – 60 PLN za karnet na cały festiwal! Bilety jednodniowe na piątek lub sobotę można nabyć  za 40 PLN.

Bilety online można kupić tutaj:
– EkoBilet

– TicketPro

Karnety dostępne są również w salonach Empik, Saturn i Media Markt na terenie całego kraju. W Bielawie zakupu można dokonać w Centrum Informacji Turystycznej.

 

Poprzedni artykuł„Kino Gdynia” pełne wspomnień. Teledysk już w sieci [WIDEO]
Następny artykułZ deszczu pod rynnę [VIDEO]