Strona główna 0_Slider Spektakl „Szalone nożyczki” w Świdnicy

Spektakl „Szalone nożyczki” w Świdnicy [ROZWIĄZANIE KONKURSU]

1

Wiadomo już, którzy czytelnicy świdnica24.pl, wybiorą się na przedstawienie „Szalone nożyczki” w wykonaniu aktorów Wrocławskiego Teatru Komedia. Jeden z najlepszych spektakli komediowych na Dolnym Śląsku będzie można zobaczyć 13 maja o godz. 19.00 w sali teatralnej Świdnickiego Ośrodka Kultury. Akcja kryminalnej komedii dzieje się w zakładzie fryzjerskim. Zwyczajny dzień pracy przepełniony jest rozmowami o pogodzie, dowcipami oraz aktualnościami z życia codziennego. Piętro wyżej, nad salonem mieszka wielka gwiazda. Jest nią pianistka Izabela Richter, której częsta i głośna gra na instrumencie, powoduje nerwową atmosferę w zakładzie fryzjerskim. Nieoczekiwanie dochodzi do jej morderstwa, a sprawę prowadzą dwaj policjanci. O tym kto stanie się jej świadkiem i jak dalej potoczy się kryminalna afera będzie można dowiedzieć się na pełnym humoru przedstawieniu.

Obsada:
Małgorzata Kałuzińska, Marzena Oberkorn, Wojciech Dąbrowski, Marian Czerski/Wojciech Ziembolewski, Krzysztof Grębski/Paweł Okoński, Tomasz Lulek,

Czas trwania: 120 minut

Premiera: 05.05.2002

Bilety w cenie – normalny 55 zł, ulgowy 50 zł, do nabycia w Informacji Turystycznej, Rynek/Wewnętrzna 2, tel. 74 852 02 90.

Rozwiązanie konkursu
Dla naszych Czytelników mieliśmy dwa pojedyncze zaproszenia na spektakl „Szalone nożyczki”. Pytanie konkursowe brzmiało: Jak na początku działalności nazywał się Wrocławski Teatr Komedii? Odpowiedź: Teatr Poniedziałkowy. Rozwiązanie konkursu nastąpiło 10 maja. Zaproszenia otrzymali – Katarzyna Pawlak oraz Franciszek Baniowski.

Poprzedni artykułNarkotesty dla policji
Następny artykułMarek Olczyk kończy współpracę z siatkarkami Polonii