Strona główna Sport Siatkówka Marek Olczyk kończy współpracę z siatkarkami Polonii

Marek Olczyk kończy współpracę z siatkarkami Polonii

0

Od nowego sezonu dojdzie do zmiany na stanowisku trenera pierwszej drużyny (II liga) siatkarek MKS-u Polonia Świdnica. Po bardzo udanym sezonie 2016/2017, zakończonym dopiero w półfinałach fazy play-off o awans do I ligi do dymisji podał się Marek Olczyk. 

Dotychczasowy trener prowadził świdniczanki przez trzy ostatnie sezony, a ten był wyjątkowy. Siatkarki Polonii mocno zaznaczyły się na siatkarskiej mapie Polski, wygrywając rundę zasadniczą grupy B II ligi i odpadając z gry o awans do wyższej klasy rozgrywkowej dopiero w fazie półfinałowej play-off’ów.  Nazwisko nowego szkoleniowca nie jest jeszcze znane.

To były wspaniałe trzy lata, które będę bardzo dobrze wspominał. Z tego miejsca bardzo dziękuję dziewczynom, kibicom i wszystkim ludziom, z którymi przez ten czas współpracowałem. Myślę, że po takim czasie zmiana jest konieczna. Dziewczyny potrzebują świeżego podejścia, zmian. O tym, że zdecydowałem podać się do dymisji już wiedzą, bo przekazałem tę informację kapitan Oli Małodobrej – wyznał na oficjalnym klubowym profilu na Facebook’u trener Olczyk.

Poprzedni artykułSpektakl „Szalone nożyczki” w Świdnicy [ROZWIĄZANIE KONKURSU]
Następny artykułZderzenie na łączniku [FOTO]